Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi metallica şarkıları ?

karabocek

Öne çıkan mesajlar

Ya ben bugüne kadar açık konuşmak gerekirse Metallica ya 1 yada 2 kere dinledim hoşlanmadım açıkcası..Şimdi bu kadar beğenilen birşey varki anlamaya çalışıom bende bunu ? Nedir bu metallica tutkunluğu hehe..İsimlerini verirseniz indirip bi bakayım şu şarkılara..[signature][hline]King Arthur demişki: Alem buysa gral benem...
E-Mail: [email protected] | ICQ: 124744

[Bu mesaj FRP_Master tarafından 16 Kasım 2004 19:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kimse tutkun falan değil şu anda merak etme....
ama call of ktulu yu tavsiye edebiliirm bir kere dinle en azındn[signature][hline]
-oğlum saçını kestir toka takacak kadar uzamış
-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

o kadar progresifim ki anlatamam

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
simdi kimse sevmiyo/seviyo
ay bok gibi cok kötü diye yaklasımlar olmasın yasak zaten

pek cok güzel sarkısı var

nothing else mathers
unforgiven
unforgiven 2
fade to black (özellikle konser videosunu bul cek )
sad but true
master of puppets[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Emre Aşık Nobre nin popoya el atar...
Bathory, 02 Kasım 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
ben bu hakereketi bi dahaki paticik maçında fizboza yapmazmıyım bea
Sosyal ağlarda paylaş

metallica meselesi baya baya karışık meseledir.. bence çok karıştırmayın.. ama eğer illa öğrencem diyosanız..
sozluk.sourtimes.org
her zaman en baba kaynaktır.
güzel şarkılara gelince.
pek tutmayan load albümlerinden söyliyim ben:
hero of the day
king nothing
bleeding me
mama said..

daha varya 100 tane şarkı yazarım ama
black albümünün hepsi süferdir. (tüm zamanların en çok satılmaya devam eden ilk 5 albumunden bırı oldguu soylenır) butun sarkıları superdır.
s&m'den minus human çok iyidir (s&m efsane ayrı bişey zatende)
son albümlerine çok kötü fln dendi ama 20 kere fln dinledim rahat şarkıların hepsi ve her tarafları guzel olmayabılıyor ama her sarkının guzel bolumlerı var yanı.
my world'u tavsıye ederım..

neyse ben susturamıcam kendımı[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Koşuuun, uçurum var; koşun laaan uçurumaaa...
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

kime öer en iyi
neye göre en iyi

BENCE

ride the lighting ve kill em albümleri kafadan dinnemli hiç ayrım yapaıldamdan bştan saona,çok severim[signature][hline]belediye otobüsünde uykumdan rüyalarımdan ayrılıp kapıya baktıımda inmem gereken durağa geldiimi görüp kapıya koştum ama sırt cantamı düzletene kadar dur düğmesine basmayı unuttuumdan 2 km falza yürüdüm,şofeend rica edemedim durak dışında indirsin die...
Sosyal ağlarda paylaş

METALLICA NEDEN BOZULDU sorusuna en güzel cevabı şöle veriyim, -yukarıdada örneklerini görebileceğin gibi- load ve sonrasında gelen dier albümlerdeki şarkıların metallicanın en iyi şarkıları arasında girebileceği düşüncesine sahip olan kişiler ve aslında tabiki ana suçlu olan dayandığı bir ideoljisi olmadığı için popülarite rüzgarı içinde yuvarlanan grup elemanları... En iyi şarkılar;
Whiplash, Hit the lights, Seek and destroy, For whom the bell tolls, Fade to black, Creeping death, Call of cthulu, Battery, Master of puppets, Welcome Home(sanitarium), Disposable heroes, Blackened, One, Eye of beholder, Dyers Eve, Enter Sandman, Sad but true, Unforgiven, Nothing Else mathers, Struggle within...
Kısacası sen ilk 5 albümü dinle. Hatta load ve sonrasınada bir göz atarsan; düşüncesel boşluğun getirdiği zayıflıkla birlikte PARA denen pisliğin insanları ne hale getirebileceğini ve bir devin çöküşünüde görebilirsin....[signature][hline]Thrash 'Till Revolution
Sosyal ağlarda paylaş

master of puppets , fade to black , mama said , nothing else mathers , unforgiven I - II , turn the page , one ...... ( bkz: daha gider bu ) :P[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ben mesela glam*'ın mesejında ezdiği keimden bir insanım halimdende gayet memnumum..

açıkçası ben de ilk 4 albümü pek sevmiyorum içlerinde çok sevdiğim şarkılar var ama açıkçası..

metal milita'cı değilim, yaşımda tutmuyo zati aslında ama bence çok da doğru bir düşünce değil sadece para için yaptıkları...

sonuçta insanlar müzik hakkındaki görüş ve zevkleri zaman içinde değişebilir ki bence değişmesi de gerekir.. bence eğer değişmiyorsa problem vardır.. neyse met tartısması trılyorlarca kez yapıldı gene baslamasın...

ama en onemlısı "kime göre en güzel"

*:bide tabi "renkler ve zevkler" kuramına saygı duyup kendimiz gibi zevklere sahip olmayanları ezmemiz lazım...[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Koşuuun, uçurum var; koşun laaan uçurumaaa...
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

suç kimdemi?

adamlar para için şanı şöhreti bulunca deiştimi,evet!
ben bunsa sinirlenirim ama olsun müzüünü dinnerim de bakıoz müzükelride deişio
lan bu ne!
hiç sevmediim bi müzük
banane ayak fln uydurmöam ben ilk 2 albümüyle devam ederim,dier albümlerini sevmiom

o kdar basit.[signature][hline]belediye otobüsünde uykumdan rüyalarımdan ayrılıp kapıya baktıımda inmem gereken durağa geldiimi görüp kapıya koştum ama sırt cantamı düzletene kadar dur düğmesine basmayı unuttuumdan 2 km falza yürüdüm,şofeend rica edemedim durak dışında indirsin die...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...