Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mehmet Ali Birand vefat etmiş

hozceri

Öne çıkan mesajlar

Paticik usülü;

Muhteşem bir insanı kaybettik. TRT'yi zamanında hiç dolandırmamış ve zaman aşımından dosyaları olmayan, insanları provoke etmemiş, hatta aksine çok iyi motive eden, lisanı düzgün, Türkçesi süper, akıcı şekilde düşünen ve her yaptığı işte bir numara olmuş bir insandı. Allah gani gani rahmet eylesin, mükkemmel bir rol modeldi, rüzgar nerden eserse oraya dönmek ne demek direk arkasını dönerdi, paşaları kullanmadı, kimseye haksızlık yapmadı. Hayatımızda görebileceğimiz en süpersonik insandı ama gitti işte..

silinmez di mi şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

emanet said:

ilk postum silinmiş?? çoluk çocuk galeyana geldi diye ne zamandan beri post siliniyor bu forumda? iyice sıkıcı ve boktan olmuş gene buralar anlaşılan. neyse ben gene 3-4 sene sonra uğrar bi bakarım buralara, eski tadı yok artık zaten.

@seagle saf mısın sen? tecrübeli sunucu diye tutturmuşsun, olm adam CÜMLE kurmaktan acizdi, ettiği küfürler, kilitlenip kalması falan da bonus.

neyse bbkib

yekeyeke said:

Paticik usülü;

Muhteşem bir insanı kaybettik. TRT'yi zamanında hiç dolandırmamış ve zaman aşımından dosyaları olmayan, insanları provoke etmemiş, hatta aksine çok iyi motive eden, lisanı düzgün, Türkçesi süper, akıcı şekilde düşünen ve her yaptığı işte bir numara olmuş bir insandı. Allah gani gani rahmet eylesin, mükkemmel bir rol modeldi, rüzgar nerden eserse oraya dönmek ne demek direk arkasını dönerdi, paşaları kullanmadı, kimseye haksızlık yapmadı. Hayatımızda görebileceğimiz en süpersonik insandı ama gitti işte..

silinmez di mi şimdi?

Bu herif maesselam diye bi tip vardı o.Eşed eşed diye zırlayan.

Dostum sen hakkaten hastasın ya kaçıncı hesap oldu bu?

Bide Esad düşmedimi hala ne diyo senin ekip?
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

[b][b]Apo partisinin basina gecsin[/b][/b] dedikten sonra sempatik gorukmesi icin bu soylemin pkk oldurmus adami megerse.

Conspiracybirand.jpg

Bu söylemi erdoğana sorulduğunda ' zaten çok ömrü kalmadı ' tarzında bir açıklama yapmış. yorumsuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi istediğiniz insanı sevmeyin. Sevmezdim şöyle böyle allah rahmet eylesin der geçersin. Adam gazateci, ne olursa olsun adi suçlu değil, mezarına tüküreyim kanında dansedeyim seviyesine inerseniz seven, sevmeyen aklı selim insanlar tepki gösterir. İstenen biraz insan olmanız, biraz saygılı olmanız. Bu kadar zor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

sdfs

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/22115_418142234931203_2019655589_n.jpg

fotoları da aynı kişi paylaşıyo sdkfs

siyaset topiği oldu çok gözükmem böyle topiklerde alakam yok çünkü de.

birand (td)

Yalan abi bu ,öyle bir söz yok utanmasalar hz aliyi atatürkçü ilan edecek malum kesim
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/394858_298935900210050_203381428_n.jpg

facebookta fotolar akıyo gidiyo

mehmet ali birand'ı sevmem pek. kanald'de haber sunmaya başladıktan sonra insanlara sempatik gelmeye başlayan bi adam. haber sunuşunu severdim ama. o dil sürçmeleri falan doğal geliyodu bana. kendini kasmadan ne varsa sunuyodu işte. robot gibi değildi yani. apo zamanlarını hatırlicak kadar yaşım yok. ama biliyorum zamanında neler yaptığını. haberci kişiliğini bu yüzden sevmezdim. ama şu yazıdaki 5 şehitten aşağısı haber değeri taşımıyo lafını bu adam vatanına ihanet etti diye söylemedi. yada şehitleri değersizleştirmedi. okadar çok şehit oluyorduki zaten değersizleşmişti şehitler iyice. bunu göstermek için söylediği bir eleştriydi o sadece. bir adamı sevmeyebilir insanlar. sevebilirde. öldüğü için mutlu olmak başka şey, öldüğünde üzülmemek başka şey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...