Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

burhan doğançay vefat etti.

capitancommodore

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

sen memleketin her önemli insanını tanıyor musun bakalım? hayır öyle bir yorum yapıyorsun ki. sen herkesi bilen imba birey, diğer herkes embesil gibi

öf ne sığ adamlarsınız ya. defne joy ölünce topic patlıyor etraf sallanıyor böyle biri öldüğünde konuyu nerelere saptırıyorsunuz. cevap vermeyeceğim artık. azcık aklınızı kullanın yahu
Sosyal ağlarda paylaş

level düşürmene gerek yok sığ adam diye.

kimbilir senin bilmediğin kimler ölüyordur şu dünyada her gün, bir bakımdan önemli olan. ama sen kalkıp insanları sanki sadece boş şeylere önem veren tiplermiş gibi yargılıyorsun direk.

sonra sana soruluyor sen hat sanatçılarını tanıyormusun diye, cevap bile vermiyorsun.

sığlık konusunda da az düşün derim. resim benim ilgimi çekmek zorunda mı? değil? eee o zaman nereden bileyim? futbolcuları da bilmiyorum ben. niye? ilgilenmiyorum çünkü

simple enough?
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

kimbilir senin bilmediğin kimler ölüyordur şu dünyada her gün, bir bakımdan önemli olan. ama sen kalkıp insanları sanki sadece boş şeylere önem veren tiplermiş gibi yargılıyorsun direk.

sonra sana soruluyor sen hat sanatçılarını tanıyormusun diye, cevap bile vermiyorsun.

sığlık konusunda da az düşün derim. resim benim ilgimi çekmek zorunda mı? değil? eee o zaman nereden bileyim? futbolcuları da bilmiyorum ben. niye? ilgilenmiyorum çünkü

simple enough?

evet biliyorum bu bir ikincisi futbol ile bir tutuyorsan başlarım böyle işe. bu kadar eğitimsiz, kültürsüz boş bir forum burası. haydi güle güle. yazmıyorum bundan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

capitancommodore said:

Dworgian said:

simple enough?

evet biliyorum bu bir ikincisi futbol ile bir tutuyorsan başlarım böyle işe. bu kadar eğitimsiz, kültürsüz boş bir forum burası. haydi güle güle. yazmıyorum bundan sonra.

iq bir yere kadar yetiyor demek ki.

yazımın neresinde resim ve futbolu bir tuttum?

sadece, ilgim olmayan şeyi bilmemem doğaldır biri bana sadece resim sanatına ilgi duymuyorum diye sığ derse ona "logic?" der geçerim

hadi sen yazma ne de olsa yastasın. ggbb
Sosyal ağlarda paylaş

abi arkadaş resim sanatından bikaç sanatçıyı tanıyınca otomatik +500 kültür puanı geldiğini sanıyormuş, kasmış kasmış geri kalanını bırakmış.

"yazmıyorum bi daha, çok öküzsünüz" demek zaten başlı başına bir kaybediş, zavallılık örneği. neyin kültüründen bahsediyosun daha?
Sosyal ağlarda paylaş

capitancommodore said:

imamizer said:

büyük kayıp. yazık bu ülkeye.

(tanımam etmem esasen. 12 dakikada yorum yapılmayınca kızan arkadaşı rahatlatıyorum.)

alakası yok. amy winehouse ölüyor ortalığı yıkıyorsunuz. bu kadar değerli bir sanatçımız vefat ediyor. kim olduğundan bile haberiniz yok.

gereksiz bir atar yapiyorsun, kabul et. buradaki insanlari bilip bilmeden konusman yanlis. herkes vefat haberi topici acilmasini ve mekani cennet olsun demeyi beklemiyor.

topragi bol olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...