Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ahlak ve terbiye sinirlarini asmayan hareketli paylasimlar

aquila

Öne çıkan mesajlar

google gif search eklemiş, "type" kısmından "animation" seçebiliyorsunuz artık:

https://www.google.com/search?hl=en&biw=1280&bih=879&site=imghp&tbs=itp%3Aanimated&tbm=isch&sa=1&q=my+little+pony&oq=my+little&gs_l=img.3.0.0l10.4290.6558.0.8035.9.6.0.3.3.0.94.548.6.6.0...0.0...1c.1.7.img.AHTMh0ZH8DA
Sosyal ağlarda paylaş

Biliminsani said:

incdarkness said:

Frostbite said:

lsd,mushrooms,extc ne varsa içmiş galiba..

hic biri degil bu direk speed veya kokain almis

hayırdır kokaini peynir ekmek sanıyorsunuz heralde , gr. kaça lan haberiniz varmı

sehirdeki dealer da 75 euro 5 km disarda 60 euro evet biliyorum
speedin grami da 10 euro

bide herkezi charlie sheen sanma sdf

0.3g ceksen zaten charlie sheen kafasinda olursun merak etme :P
Sosyal ağlarda paylaş

incdarkness said:

Biliminsani said:

incdarkness said:

Frostbite said:

lsd,mushrooms,extc ne varsa içmiş galiba..

hic biri degil bu direk speed veya kokain almis

hayırdır kokaini peynir ekmek sanıyorsunuz heralde , gr. kaça lan haberiniz varmı

sehirdeki dealer da 75 euro 5 km disarda 60 euro evet biliyorum
speedin grami da 10 euro

bide herkezi charlie sheen sanma sdf

0.3g ceksen zaten charlie sheen kafasinda olursun merak etme :P

Ben kullanmadım ancak babam tiryakisiydi zamanında ,bir gün ülker napoliten kutusuna koymuş anlamayalım diye işte bende çikolata getirdi diyerek 1 tane alıp odama gidip şeker niyetine somurmaya başlamıştım, tadı yok lan bunun diyerek pencereden attıydım ve babam evi altüst etmişti tam hatırlamıyorum ama paranoyak olmuştu kendisi , narkotik bi seferinde baskın yapınca yakalanmamak için tuvaletin deliğine atmışlığı var daha sonra sifonu çekilince elini sokup almaya bile çalıştıydı , ne yaşadığımızı bir ben bilirim bir allah

Sonuç olarak şuan sinir sistemi altüst olmuş ve beyin hücrelerinin çoğunu tüketmiş birisi olarak işini sürdürmeye devam ediyor, 12 kez kan bağışı yapmış ve ödül vermişler kendisine inanmamıştım ancak kızılay'a kan grubunu öğrenmek için gittiğimde öğrenmiştim. Bunu kullanan zaten para sıkıntısı olmayan kişiler zaten babam evleri,bağları satıp almaya başlamıştı , güzel uçarsın yaşamadığın zevkleri yaşarsın ancak 10 sene sonra tek başına hayatını sürdürürsün tabi beyinini ve sinir sistemin altüst bir şekilde ne kadar mutlu olunur ayrı konu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...