Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vapurdan atlarken denize düştü.

Killer

Öne çıkan mesajlar

Dibe çekse iyi abi nefesini tutabilsen bi şekilde kotarırsın. Dibe çektiği gibi diğer taraftan da atıcak seni akıntı çünkü.

Asıl problem pervaneye doğru çekmesi. 2 bilek kesitinde halatları yarıyor yeri geldiği zaman ilk hızıyla. İnsanı falan balık yemi yapar direk.

Bide adamın kafayı vurmuş olması büyük problem. O akıntıdan yine kurtarır ayık kafada bi insan, sonuçta iskele ile vapur arasında, çok kısa süren bi akıntı olmuş. Ama adamın bilinci kaymış belli. O fena.
Sosyal ağlarda paylaş

Her olaydan sonra surda bilim adami elestirmen gibi söyle tutsa böyle olurmus, söyle cekse yaparmis falan kritize etmeniz yokmu (td) Su konuya yazanlarin cogu 1 kere su tarz bi durumla karsilasmismidir hayatinda merak ediyorum.

Cok yazik olmus yalniz, uzuldum, allah sabir versin ailesine.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Her olaydan sonra surda bilim adami elestirmen gibi söyle tutsa böyle olurmus, söyle cekse yaparmis falan kritize etmeniz yokmu (td) Su konuya yazanlarin cogu 1 kere su tarz bi durumla karsilasmismidir hayatinda merak ediyorum.

ee bizim görevimiz değil ki bu zaten.tabi ki hayatımızda böyle bir olayla karşılaşma ihtimalimzi düşük o yüzden oraya güvenlik koyuyorlar. ama işte yoldan geçen herifi güvenlik diye alırlarsa
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

iskelenin altına doğru sürükleniyor gibi, boşluksa orası altı deniz üstü beton şu tarz,

http://www.swintspace.com/Pictures/StJohn2005/2005_05_11/thumbs/thumbIMG_0640CruzBayFerryDock.jpg

yok abi o iskele (Beşiktaş İskelesi) O tarz değil bildiğim kadarıyla. Gerçi suyun altındaki kısmı bilemem de hava boşluğu olan bir kısım yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

keslan.

karsilasirsak diye hazirlik yapiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

sene 2013 yanyan yanaşan vapurlar kullanılırsa olcağı bu.

Ancak esas sorun orda iskele vapur arasına köprü gibi bi alet konmasına rağmen boşluktan atlayarak geçmeye çalışmakta.

Yağmurlu hava ayağı kayıp düşüyo.Kaptan motoru tam gaz çalıştırıyo.Halatı gemi tarafından tutan bıraktığından adam gidiyo.

Bu kadar hata bi araya gelirse ölüm kaçınılmaz be.

Allah rahmet eylesin.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

Korax said:

keslan.

karsilasirsak diye hazirlik yapiyoruz.

Hafta sonu gerçek zamanlı simülasyon yapalım, Kadıköy'de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...