Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

vall abso bende de gumrukten cikti yaziyodu sabah baktigimda, hatta cumartesi gunu icin basarisiz dagitim denemesi falan yaziyodu. bugun bir anda gumrukte tutuluyor'a dondu.

hatta tam islem kaydi surda. o yuzden eline gelene kadar cok sevinme derim :)

ptt

1.
Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
06/03/2013 10:06:03
2.
Gümrüğe Sevk Edildi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM)
06/03/2013 10:34:44
3.
Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM)
06/03/2013 10:34:44
4.
Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM)
06/03/2013 21:38:59
5.
Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İST ULUSLARARASI KİM/İST ULUSLARARASI KİM)
08/03/2013 14:56:10
6.
Gümrükten Çıktı - İSTANBUL(AVR)(İST ULUSLARARASI KİM/İST ULUSLARARASI KİM)
09/03/2013 09:39:08
7.
PTT İşyerine Teslim Edildi - İSTANBUL(AVR)(İST ULUSLARARASI KİM/İST ULUSLARARASI KİM)
09/03/2013 09:44:37
8.
Alıcıya İhbar Gönderildi,Gümrükte Tutuluyor - İSTANBUL(AVR)(İST ULUSLARARASI KİM/İST ULUSLARARASI KİM)

Sosyal ağlarda paylaş

Yurtdışından likit getirtmek yasal mı? Hangi sitelerden getirtebiliriz? Ben bir tanıdık aracılığıyla 10ml lik likiti 10 TL ye aldım ama emin olamadım

http://resim.donanimhaber.com/upfiles/591140/611bb012-e8ac-40c9-bf6c-2034e23b1cba.png

Bu arada aldığım kutu buradaki anlatılanlara uyuyor
Sosyal ağlarda paylaş

xieon, normalde elektronik sigara turkiyede yasaklandigi icin getirmek yasak diye biliyorum. benim verdigim siparisin tutari 80'tl idi. yani yasal 75 euroluk limitin bir hayli altinda. ama ona ragmen gumruge takildigina gore buyuk ihtimalle yasakli oldugu icin. ha siparis verip sansa gecirenler var (bkz:abso) ama herhangi bir inceleme yapildigi an takiliyor anladigim kadariyla.
Sosyal ağlarda paylaş

ben daha şubat başında healtcabinden yedek parça siparişi vermiştim hala elime ulaşmadı.

1.
Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
26/02/2013 08:50:37
2.
DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - ISTANBUL-AVR ŞİŞLİ POS.DAĞ.MERKEZİ
28/02/2013 17:40:32
3.
YENi ADRESE SEVK EDiLDi(Forwarded to the new address) 01/03/2013 - ISTANBUL-AVR ŞİŞLİ POS.DAĞ.MERKEZİ
01/03/2013 16:02:57
Sosyal ağlarda paylaş

1 İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM 06/03/2013 Torbaya Eklendi
2 ANKARA P.İ.M./ANKARA P.İ.M. 07/03/2013 Torbaya Eklendi
3 ANKARA P.İ.M./ANKARA P.İ.M. 07/03/2013 Torbadan Alìndì
4 ÇANKAYA DAG.TOP./ÇANKAYA DAG.TOP. 08/03/2013 Torbadan Alìndì
5 ÇANKAYA DAG.TOP./ÇANKAYA DAG.TOP. 09/03/2013 DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI

Bekliyorum gelsin diye artik. 2-3 gune gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Donanımhaberde likit dışındakilerde de sıkıntı yaşamaya başlamış baya bir insan umarım senin ürünler takılmaz.
Bu arada http://www.esigara.us/ forumları baya bilgilendirici e-sigara konusunda.
Hala gelmedi benim PTT dağıtımdaki likitler hehe adamları aradım bugün kesin gelecektir bekleyin dediler
Kesin polis baskın yapacak toplanıyorlar :P

Benim cihazın tam modeli buymuş hehe
KANGER S1
http://www.szkanger.com/productshow.asp?bid=9&pid=6
Sosyal ağlarda paylaş

valla insallah takilmaz. parasini pulunuda gectim, vision CE6 vardi muazzam bi tad veriyodu, her yerinden akitmaya baslayinca kullanilamaz hale geldi. rahat 5 farkli clearomizer/atomizer denedim, hic biri ayni tadi vermedi. sonsigaran'da da ce6 kalmamis.

allahtan avrupada arkadas var bir dahaki ay donecek. topluca ona siparis gecicem parayi biriktirip, donerken artik 1 yillik nevale ile donsun bana. cebinede sikistiririm bi 20 30 euro tasimacilik parasi :)
Sosyal ağlarda paylaş

bende de c6 vardı, fena değildi ama netten vermiştim siparişi, çin işiydi herhalde, 3 haftada falan elimde kaldı

bugün gittim red kiwi aldım, gayet memnunum.

yalnız haftasonu sigara içmek zorunda kaldım alet dağılınca, nefret ettim resmen. sabah ilk iş koşup yenisini aldım. "sigaranın yerini tutmuyor" diyeni anlayamıyorum harbiden. yemişim yararını zararını, ki eminim daha zararsızdır ama asıl çok daha keyifli. bırakmama faydası olur mu bilmem ama şu saatten sonra bırakamazsam da sıkıntı değil
Sosyal ağlarda paylaş

Mayista gelirken ben de bizimkilere yurt disindan getireyim diyorum da, kafamda bir kac soru var.

Simdi ne yaparsam yapayim kac yildir anne ile babaya biraktiramadim sigarayi, hani bir de bunu deneyeyim dedim. Ama ne alinir hic bilmiyorum biraz goz attim yazdiklariniza da alet olarak CE6 mi en iyisi? Likit olarak da marka ne tavsiye ediyorsunuz? Gunde ikisi toplam 1 paket civari iciyor heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

dıaşrıdan alınacaksa çin işi olmamasına özen göster yeter. mesela arslan diye bi marka var, almancı bir amcanın, o iyi, absonun verdiği linkteki iyi ama abd şansın varsa kaynağı orada, envai çeşit var

likit tr de dekang veya flavour art alman lazım, bir de orjinal olmasına özen göster, ya güvendiğin lokal bir dükkandan ya da netten adam gibi bir siteden al. dışarıdan getirteceksen çeşitleri var ama dekang iyi işte, kasmaya gerek yok bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

Orjinal bulabiliyorsan Dekang gayet güzel bir likit ama aroma olarak FlavourArt daha iyi. Hangisinin orjinalini bulursan onu al direk. Annenler için bence CE6 falan gayet yerinde olur ama Turkiyeden alma kesinlikle çünkü bugün orjinal diyen yarın kendi malına çakma diyebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

@nefr bu isin cogu zaten cin mali. hani inanin red kiwi'de buyuk ihtimalle cin'de urettiriyodur mallarini. her ulkenin boyle kendi markasi var ama cogu gene cinde urettirtiyo. olay zaten cin olmasi degil kaliteli olmasi.

@manve amerikada en iyi alisveris yapabilecegin yerlerden biri gotvapes. oradan orjinal vision ce6 baslik alabilirsin. gotvapes'de adi stardust olarak geciyor olmali. mutlaka rebuildable al ve almisken parana kiy 3-4 tane al.

@perspective ce6'larda pil kontagina bir damla sivi akitma olayi hep var. ce6 cok guzel atomizer ama cok uzun bir omru yok. hele bir de sigarayi iki parcaya bolmeden cebinize falan atiyorsaniz, atomizerin tank kismi ustune yapistirilmis metal kisimlardan ayrilmaya basliyor.

atomizer alirken bunu alirim 1 yil kafam rahat gibi dusunmeyin. iyi bakildiginda 2 3 ay bile goturebiliyor ama 3. haftadan su koyverende oluyor. o yuzden yurt disindan getirtecekseniz 3-4 tane sevdiginiz atomizerden getirin atin kenarda dursun.

su flavorartin mentollusunu cok merak ediyorum, bir yolunu bulup bir kac yuz ml almam lazim asdf
Sosyal ağlarda paylaş

hic affetmem valla abso ne kadar keskin o kadar iyi ama iste 10ml falan beni kesmez. vivi nova kullaniyorum evde 10ml uc gun dayanir bana en fazla :)

zaten bu icme hiziyla esigaranin zarari var mi yok mu yasayan kaniti olcam. bir kac aya sikinti patlamazsa bi yerimde anlayinki esigara zararsiz

bu arada yatmadan once: allah belani versin ptt. ayin 7'sinde ulkeye giren kargo hala hic bir islem gormemis. unuttunuz mu naptiniz bre zindiklar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...