Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

ZaugnaKhaldun said:

Ha yanında da M yazıyor, 11mg nikotinli sıvı aldım yane?

Noobuz abi napalım

sdfsfd

her sivinin kendi H M L'si var. N hep 0 oluyor. Vanilya'nin mesela High'i 16mg. Medium'u 11. Low'u 6. Sol tarafta da buyuk H koymus, yani resimdeki sivi High, 16mg.

Sende de M yaziyosa Medium. O M'nin yaninda aciklamasi yaziyo kac mg oldugu, mentol aldiysan o da 11 iste. 11 candir.
Sosyal ağlarda paylaş

evet an itibariyle bargain vapor sitesinden 2x 100ml sivi siparisi verdim. kargosuyla birlikte 80 liraya geldi ki turkiye de bu paraya anca 40ml sivi aliyorsunuz.

10 gun icinde geliyor diyor, bakalim gumruge falan takilmadan gecip gelecek mi ellerime.

bu arada joyetech evic'te muazzam kampanya yapmislar, joyetechin kendi sitesinde bile 100 euro dedigi alet indirimde ve 65 euro.
aha
Sosyal ağlarda paylaş

Şu kiti almayı dusunuyorum.Yorumları alayım :).Likit haznesinin kapasitesi ne kadar onu ögrenemedim.

Joyetech EGO-C V2 Upgrade Çift Elektronik Sigara
http://www.sonsigaran.com/joyetech-ego-c-elektronik-sigara

Bununla şimdi her likiti kullanabiliyor muyuz burdaki:

http://www.sonsigaran.com/elektronik-sigara-likit

Birde bunlarda nikotin varmı oranı nedir falan hiçbirşey yazmıyor sitede?
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğin sigarayı ben aldım. Önceden CE 6 vardı. Kesinlikle CE 6 al. EGO-C V2 Upgrade biraz sıkıntılı. Ya da bende bir sıkıntı var. İçimi vs iyi de, dün iş yerinde montumun cebine dik koydum eve geldim içindeki sıvı tamamen bitmişti.

Ve evet o sıvıları kullaanbiliyorsun. Bu siteyi kullandım ben de buarada. 15:30 a kadar sipariş verirsen ertesi gün 10 da eline geliyor. Çok iyiler adamlar o konuda. Havale ve kredi kartı denedim aynı sonuçlar.

Nikotin oranı için sipariş öncesi telefonlarını ara yardımcı oluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu sipariş vercem büyük ihtimalle,genelde olumlu yorumlar var.
Kartusun haznesi 1.2ml miş.2 günde 1 paket sigara içiyorum ortalama.Bu kartusu hergün değiştirmem gerekir mi acaba?

Şimdi sonsigaran.com da marlboro lighta en yakın olan aroma hangisidir?

Flavour Art Marlboro Aroması (Maxx Blend) - (VG)

Liqua Marlboro (American Tobacco) Aroması (10ml)

dekangın var bide

Bu arada şu bilgiyi ogrendim:

joyetechler vg pg karışıktır
dekangler silverlar sadece pg
PG (Propilen Glikol) bit tatlandırıcıdır ve VG ye göre daha dolgun tat üretir. Atomizer ömürleri içinde önerilir.
VG (Bitkisel Gliserin) daha dolgun buhar üretir ve kremsi bir sıvıdır.
PG ve VG karıştırılarak kullanılabilinir.
Ortalama atomizer ömrü 1 ay.
Sosyal ağlarda paylaş

yaninda tasirsin ufak bi sivi sisesi alir, ego-c gercekten CE6'ya gore kotu. ama illa ben bunu alacam diyorsan bisi diyemiyorum.

sivi olarakta dekang gercekten kotu bence. cok tikiyo adami, aromasi da guzel gelmiyo o kadar. joyetech kime icirdiysem sevdi. ayrica marlboro aromasida alsan asla gercek tad alamazsin bunu bilerek al, sadece benzer diye satarlar. bence tutun aromasindan daha cok hafif, baymayacak bir meyveli aromaya yonel.
Sosyal ağlarda paylaş

Perspective said:

Dark_Soul said:

Flavour Art Marlboro Aroması (Maxx Blend) - (VG)

şunu dün denedim, arkadaşımda gidip almış yanında bunu vermişler hediye olarak, baya beğendim elimdekiler bitince alacağım birtane

Oha diyorum sadece.Fazla beklentim yoktu alırken ama aroma bildiğin fazla geldi.Boğazda hafif acı bir tat bırakıyor.
4-5 yıl once marlboro kırmızıdan lighta geçtim.Arada normal marlboro içince boğazda hafif bir acılık hissi oluyordu.Bu aromada aynı etkiyi yapıyor :).Dumanı falan gayet bol , yalnız aroma biraz ağır geldi.Mentollu bişeyler deniycem bundan sonra.

Birde bunu sürekli tüttürmek istiyor insanın canı.Normalde 2 günde 1 paket sigara içiyorum , ama elektronik sigaradan yarım saatte 5-6 fırt çekiyorum.Gözönünden kaldırmak gerekiyor galiba.Hafifden de bir sersemlik oldu :D
Sosyal ağlarda paylaş

evet bol bol fırt çekiyorsun :D ama şuda var ben 2 paket sigara içiyordum günde, şuan 10 dal sigara içiyorum bugün sabah 7 den beri 4 tane sigara içtim şu saate kadar,

birde benim pil iyi çıktı galiba 2 gün gidiyor baya asıldığım halde,

forest fruit ile elma karıştırıyorum şuan baya iyi, yalnız hafif sigara içenlere 18 mg ağır gelebiliyor,
Sosyal ağlarda paylaş

Pil seçimi yaparken nasıl bir tercihte bulunmalıyız? 2 günde 1 paket sigara içen adam için kaç mah gerekli olur? (2 günde bir şarj edilsin)

bir de bir paket sigara kaç mg likite denk geliyor yaklaşık? nikotin oranı olarak değil içim süresi olark diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kesin bir şey söylemek çok zor. Yüksek nikotinli aromalardan fazla içemiyorsun zaten iki fırtta tıkıyor. Ama hafiflerden kullanıyorsan 3-5 çekişte kesiyor isteğini.

Pil olarak da 650mA yeter az içiyorsan.

@Darksoul: Elinden anlarsın zaten. Fazla ısındımı bırak 10 sn dinlensin.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...