Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

flavour artin 2 cesit likiti var. birisi 18 oburude 9 mg.

yani farkli bir sey bulursan bilki orijinal degildir.

ayriyetten 10ml'lik siselerde satilan esanslardada nikotin filan yok.

nikotinli base likit en asa 50ml lik sisede satiliyor.

bu demek oluyorki 50ml veya 100ml lik nikotinli sise haricinde ne alirsan sahte oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

http://www.sonsigaran.com/elektronik-sigara/joyetech-Modifiye-esigara/kanger-mt3-elektronik-sigara

şunu almayı düşünüyoruz iki kişi ama ce9dan emin olamadım

ben arkadasa kanger t3 aldim gosterdigini (sadece atomizer) gayet basarili. en guzel yani siviyi alttan koyuyosun. baslik kismi cikmadigi icin yerinden sivi sizdirma riski minimuma inmis. 3ml kapasitesi var, cekimi dumani falanda bol.
Sosyal ağlarda paylaş

Üzerinde nikotin miktarı falan yazıyor 10MLl'liklerde yani büyük ihtimal hazırlanmış halleri bence. Öbür türlü sadece flavourart kullanan biri 0 nikotin alıyorsa sadece aroma içiyorsa nikotin ihtiyacını nasıl gideriyor?
Disappear said:

flavor art bildigim kadariyla heaven juice adi verilen bir baz sivi uzerine aroma katiyor. o da odeon'un dedigi gibi 50 ve 100ml olarak bulunuyor. 10ml olarak satilanlar direkt saf aroma galiba DIY sivilar icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Flavour art VG bazlı yani PG yok diye biliyorum ki bu da Flavourartın boğaza vurma hissini düşürüyor ama tadı ve dumanı bol oluyor. Donanımhaberden kopyalıyorum alttakini. Sadece PG mesela aatomizerı bozabiliyoruş. PG/VG oranına göre sıvının akışkanlığıda değişiyor. PG arttıkça daha akışkan oluyor sıvı.

nikotin= Bu aletlerin icine doldurulan sivinin icindeki nikotinin orani 6-8mg light - 24-30mg sert sigara gibi dusunulur.

vegetable glycerin= seyreltici olarak kullanilir renksiz tatsiz kokusuzdur. kozmetikten gidaya 60-70 yildir kullanilir.
ispatlanmis bir zarari yoktur. Su gibi dusunun. Aldiginiz nefesteki dumani aslen olusturur.

propylene glycol= vegetable glycerin ile benzer ozellikler sadece amaci sigara gibi icinize cekerken bogaza vurma etkisini olusturur.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Üzerinde nikotin miktarı falan yazıyor 10MLl'liklerde yani büyük ihtimal hazırlanmış halleri bence. Öbür türlü sadece flavourart kullanan biri 0 nikotin alıyorsa sadece aroma içiyorsa nikotin ihtiyacını nasıl gideriyor?
Disappear said:

flavor art bildigim kadariyla heaven juice adi verilen bir baz sivi uzerine aroma katiyor. o da odeon'un dedigi gibi 50 ve 100ml olarak bulunuyor. 10ml olarak satilanlar direkt saf aroma galiba DIY sivilar icin.

abi o 10luk sivilar sadece karisim yapmak icin.
50 ya da 100 luk aliyorsun base likit sonra kendi karisimini yapiyorsun 10luk aromalari normal okyup icersen heralde seker komasina girersin cok tatlilarmis.
%2 filan karistiriyorlar yani bu base siviya yetiyor.

ama istersen direk yapilmisini alabiliyosun siteden 50 veya 100 luk aromasiyla beraber hazirlanmisini.ayriyetten aroma almaya gerek kalmiyor.

siteyi az arastir anlayacaksin

http://flavourartexpress.biz/index.php?dispatch=products.view&product_id=263

bu mesela tek karisim katabildigin base likit.

http://flavourartexpress.biz/index.php?dispatch=products.view&product_id=181

buda bircok karisim yapabildigin base likit

3 tane secenekle geliyor. 50pg+40vg+10su / 80vg+20su / 90pg+10su
Sosyal ağlarda paylaş

Demekki N nicotin degilmiş :P
11mg'lık mentollu almışın sanki :P

http://www.efog.co.uk/en/liquids/96-flavourart-10ml.html
Bunlar sahte degil bence Odeon. Sadece adamlar sitelerinden toplu satıyor ama aynı zamanda 10MLlik üretimleride var gibi bişi.

FlavourArt a mail attım dedim böyle böyle şeyleri siz üretiyormusunuz üretmiyormusunuz. Artık ne zaman dönerler bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

Ya 11mg'lık joyetech mentollü aldım sonsigaran'dan da; üzerindeki rakamlar bir garip geldi bana

H:16 MG
L: 6 MG
M: 11MG
N: 0 MG

n, nikotin değil mi? niye sıfır lan bu?

sdf neyini anlamadin mudur
High Medium Low None iste. High 16, None 0.

Absolut said:

Açıkcası sigara satmak yasak degil ama likitler henüz Turkiyede yasak yani çok geç kalmış değil yabancı bir firmanın temsilciliği işlemlerine başlamak için. İleride nasılsa olacak bu.

bundan emin misin abso? sadece sivisi mi yasak? bir iki tane evic getirtmeyi dusunuyorum da, gumruge takilirsa YASSAH GARDAS diyip el koymasinlar direkt ondan tirsiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...