Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Morrowind cheats

Ringwraith55

Öne çıkan mesajlar

ya hatılamıyor pek " buna falan bas god yaz god1 falan yaz öyle birşey vardı..ama çok kötü oluyordu oyun ben bir şehre girip herkesi kestiydim bir amacın kalmıyor sıkılıyorsun[hline]Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker,
Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i,
Bedr'in aslanları ancak,bu kadar şanlı idi!
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bir oyunda hile iyi birşey değildir.
belki 14-15 yaşınızda bu lafımı elinizle iteceksiniz.
Ama benim gibi 18-19 yaşınıza gelince hile yapmaktan nefret edeceksiniz.

Sırf multi'nin zevkini değil, single'ın da zevkini kaçırır arkadaşlar.
Ben bunu bilir bunu söylerim..

Ha, illa oyunda stuck olmuşsan www.dlh.net e bak. Ama mutlaka orda yapabileceğin basit birşey vardır...[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Morrowind'e de FPS dediniz Helal olsun :)

Şöyle diyim 16 Yaşındayım ve herhalde bayağı bir süreden beri ( 4-5 Yaş Com64-Amiga fln dayımlardan bana miras o aletler :) ) 13'üme kadar nerdeyse her oyun hile yaptım . FPS'lerde ölümsüzlük , Rpg'lerde max skiller , Stratejilerde limitsiz paralar vs .... Ama inanın belkide bu kadar hile yapmamın sebebi o zamanlar simit fiyatına satılan oyunlardı . Haftada 5-6 tane oyun alır hepsini oynardım . Bitmeyincede hile yapardım . Hile sadece kendiniz yönlü düşünmeyin , ilk türk uo shardı (snn) 'nın kapanma nedenlerinden biriside "Speed" yapan kendini bilmez adamlardır . Eh tabii diğer nedenide counter gibi oyuna gm yada master koymadan 100'lerce kişinin oynayıp zevk alacağı bir oyun varken neden benim gibi rpg sevenleri düşünsünlerki ?

Her neyse konuyu dağıtmadan hile kötüdür , yapmayınız , yapanları uyarınız :)
Sosyal ağlarda paylaş

single da isteyen istediğini yapıyo valla bşakalarınıda enterese etmez (bana bakma ben multi oyun oynuyom bu aralar hep.. bi mayın tarlası var.oda el emeği göz nuru)
Morriwinde tkaılırsanız (yani stuck) "FixMe" yazın.. dikkat edin M buyuk olcak.[hline]KoC
Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki: çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
said:
LethE, 09 Eylül 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
verebilirsin..
ihle legal bi oluşum sonuçta :D..[hline]KoC
Emaleth, 21 August 2003 18:13 tarihinde demiş ki: çok topik mi kilitlendi, vurun emalethe. threadiniz mi kilitlendi, vurun emalethe

illegal deil oyun firmalarinin kendisi hazirlayip sunuyor
illegal olanlar crack tarzi oyunu kiran programlar[signature][hline]Love is a name.. Sex is a game..so, Forget the name... Play the Game..

Saint Joseph'li ultimacılar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 09 Eylül 2003 22:04 tarihinde demiş ki:
hiç bir oyunda hile iyi birşey değildir.
belki 14-15 yaşınızda bu lafımı elinizle iteceksiniz.
Ama benim gibi 18-19 yaşınıza gelince hile yapmaktan nefret edeceksiniz.

gec olmus arcane ama guc olmamis zira bu gordugumuz hayat dersini kacirmisiz zamaninda :P

her up'da bir hayir vardir![signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"Do you ever just get down on your knees and thank God that you know me and have access to my dementia?" - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...