Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lanet Olsun / Hatay- Otobüs şoförü cinayeti

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

O saykoya müdahale imkansız gibi bişey bu arada.şerefsiz zaten götü yemişki o bıçağı çekmiş.
sonrasında sanamı şoföremi yada random birine sokacak pek umrunda değildir , ha bence kafasıda haplı falandır zaten ufak bir tartsıma icin bile bunu göze alıyorsa.

Yıllar önce ünv de okurken benimde başıma böyle bir olay geldi.
'dolmuşta en arkadan bi bayan dan ses geldi ; amca cebine sahip çık , paranı çalıyorlar diye.amca arkasına dönüp cebini yokladı o kadar.
paraya el atan düdük silahı çekti, bagıran kadına 2 tane yapıştırdı , dolmuşçuya sür lan dedi ve bu sırada belinde silah tasıyan yanımda oturan asker dahil kimse müdahele edemedi.edemezdikte.inerken bi kere daha vurup indi o itde.
tabi peşinden dolmuşta boşaldı hemen.'

yani o sırada ne kadar delikanlı olursan ol ki ben de haksızlıga tahamül edemem ama çok şey düşünüyorsun , aile v.s gibi.

ya o saykoyla aynı kafada olmak yada dua etmek lazım sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Abi silah olayı ayrı.
Asker de kendi silahını çekemez, burunca adam yerine koyuyorlar çünü öyle itleri.

Bıçak daha kolay bi alet silaha göre. Yani tabi bıçağın önüne atlayalım demiyoruz da, eğer cesaret edebilirsen ilk savuruşunda ıskalattırırsan sonrası kolay. Az biraz seri olup alt edersin, hele bide kafası haplıysa.

Tabi o anki durumda da insan kitlenip kalıyor o da bi gerçek. Şimdi yazıyorum ama öyle bi olay hızlıca gerçekleşse ne yapacağını düşünemeden adam gidiyor zaten. O yüzden yazmak da kolay biraz.

Yine de bıçak o kadar alt edilemez bi alet değil. Şöför koltukta oturup defansa çekmeseymiş kendini daha kolay sıyırırmış. Otururken açık hedef olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

eskilerde kaldı artık oyle bıcak gorunce kacmayan, arkadakı eleman ense kokune oyle bır darbe ındırecekkı adam stun olsun. Babalarımız dedelerimizde kalmıs. Ben olsam stun olurdum gotumu kaldıramıyorum surdan suraya. Bırde ınsan bırcok sey dusunuyor onca yıllık egıtım ıs guc.
Sosyal ağlarda paylaş

iki üç arkadaş olsanız müdahale edersinizde(biri eline yapışacak diğerleri indirecek) tek başına haplı adama el ile müdahale edilmez.

polislerin şimdi kullandığı demir mikro joblar var onlar bu gibi durumlar için ideal. hem kavgaları başlamadan bitirir hemde bu gibi duruma düşerseniz bir çıkış yolu yaratır. jobun açarken çıkardığı ses bile ürkütücü...beni çok kurtarmışlığı vardır vurmadan etmeden.
Sosyal ağlarda paylaş

heryerde satılıyor 10 tlden 150 tl ye kadar var.
teleskobik job diye aratirsan çıkar.

polis değilim zaten hiçte kullanmadım 10 senede bir kaç defa açmam gerekti o kadar. kesinlikle caydırıcı. hele köpek falan gezdiriyorsanız yanınızda taşimanız lazım...sokak köpekleri musallat olabiliyor vs.

bu tarz bir olaydada işe yarardı...
bunun haricinde tincercisi var keşi var paranı versen dahi kurtulamassın.
trafikte arabasından inip kapına dayanan piskopatı var...

dediğim gibi on senedir arabada cepte taşırım kendimi çok daha güvende hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...