Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[SATILIK] Diablo 3 Powerleveling - (EU) Normal-Hardcore-Paragon

Nacrem

Öne çıkan mesajlar

ya bot olayında zaten gold farmdan döndüğünü sanmıyorum işin.

ben günde 3 saat oynuyorum diyelim. 3 x 5 (h.içi) 15 saat.

e bota bırakan adam (internet cafe değilse gündüz de bırakır) 16 saat bıraksa, zaten 1 günde benim haftalık oyunumu çıkartıyor. 7 kat yani. o zaman item düşme şansı otomatik x7. eh o itemlarla da para kırılır

edit; 7 hesap olunca 49 kat şans oluyor tabii

ayrıca bildiğim kadarıyla AH botları da var, ucuza scanleyip pahalıya koyan. ki bu durumda zaten oyunda farma gerek kalmaz, ucuz al pahalı satı günde 16 saat bota yaptırsan düşünsene?

@GBS; KO zaten farklı. benim d3 e başlayan arkadaşım 7bin e item sattıydı gelen parayı da d3 e yatırdı ne kafadaysa artık
Sosyal ağlarda paylaş

MelihMercan said:

olay çok daha derin :) ama gold satışı bu olayda para kazandıran esas olay değil.

araba da almadım :) 4 bilgisayar + 2006 getz alacak kadar para kazandım

derin ise gelip yerinde görelim hocam öyle anlatmakla fln olmaz bu işler.

neye karşı oynuyoruz öğrenelim ki boşa vakit harcamayalım :D
Sosyal ağlarda paylaş

dupe falan yapıyo herhalde. çünkü çinli botter gold farmerlardan bile ucuza satması imkansız gibi. yılların gold farm sitesinde 1m gold 45krş bu adamda 30 krş. dupe yok deyip yemesin beni bu işleri az çok biliyorum. :P

dupe bulmayı başaran, ko'da item dupe yapanlar ko'dan deli paralar kazandı. türklerin aklı bunlara çalışıyor baya.
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında nebula da 1 ev kurup, üst köşesine item atıp fixleyip sonra o köşeye denk gelecek (içine girecek) 2. bir ev kurup itemın fix ini kaldırıp dupe yapanlar vardı (veya buna benzer birşey). bunu yapanı tespit edip nasıl yaptığını anladığımızda staff olarak takdir etmiştik lol

evet türk kafası dupe fln basar çok iyi hem de
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...