Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patiuo

wraine

Öne çıkan mesajlar

Zaten birsürü sunucu açılıyor sürekli kapanıyor 1-2 ay içinde,
Sequo sponsor olacağını belirtti , datacenterda dedicated makinamız olacak,
kapanma gibi derdimiz olmayacak sonuç olarak.
Geçen sene elimdeki sunucu 200 civarı online görmüştü , şu final dönemi bittikten sonra hem kafa rahat bir şekilde açılışı yaparız , hemde eski oyuncuları haberdar edip , yüksek bir pop yakalayabiliriz.

wraine said:

madem server açılacak, acaba newbie training ground olabilir mi serverda? bilmeyen arkadaşlar için de iyi olur. bir de skill cap 700 mü olacak göremedim ben

Skill cap 700 evet, oyuna başlarken newbie center'da başlıyorsun, çıkmaya hazır hissettiğin an felucca'ya geçebiliyorsunuz.

Newbie Training Area

Sosyal ağlarda paylaş

Cacik said:

Newbie center'da skilleri 100'e kadar geliştirebildiğin için çokta bir fark yaratmıyor , asıl zor kısmı 100-120 arası olduğu için.

kötü bi sebeplendirme olmuş bu
madem öyle direk 100'den başlasın skill'ler, nasılsa zor kısmı 100-120 arasıymış :>

bırakın herkes kendi imkanlarıyla kassın etsin, aramızda yeni başlayacaklar var onlar da mal mal gezinmenin tadını çıkartsınlar yapay bi skill geliştirme alanına tıkılmak yerine
Sosyal ağlarda paylaş

aos runuo olsun.

şper çabuk bayıyor. en azından delice item kasarız, lrc set dizeyim, champion yapayım, champion basayım, 70 resist set yapayım, fcr fc yüsük bilezik bulayım, artifact kovalayım derken yapacak çok daha fazla şey oluyor. pvp kısmı hepten zevkli şpere göre. atak ver kovala değil en azından.

ayrıca warrior oynamayı seven adam olarak şperden oldum olası tiksindim. mage veya warlock olacaksın gerisi her sistemde yalan dolan. archeri konusuna hiç girmiyorum. o yüzden aos olsun oyuna doyalım.
Sosyal ağlarda paylaş

sphere olmicaksa hiç kasmayın ya.geçen seferde millet istemediği halde öyle açtılar.boşuna zamanınıza paranıza yazık

ha pati harici de doldururum ben serverı boş kalmaz diyorsanız tamam.

yok powerscroll bulma derdi yok item bulma derken bi yarış haline girmek durumunda bırakıyor oyun seni.

yapcagımız 2 pvp.kimse oturup kasmıcak yine.1 hafta sonra 3 online olursa iyidir sdfs

10 sene önce olsa tamam da kimse oturup uo ya o kadar zaman harcamaz bu saaten sonra
Sosyal ağlarda paylaş

düzenli oynayanlar için diyorsan evet

ama pati komünütü olarak uo oynadık ztn zamanında yeterince

en son patiuo da da aynı şeyler oldu.keşke sphere olsaydı dedik.çünkü millet detaylı item ve ps yarışına girmek istemiyor

aksam girsin iki aksiyon yapsın istiyor.

serverda 10 kişi olsa millet bi dungeonda item kasma derdinde oluyordu.adam göremiyordun.sonra yavaş yavaş bitti zaten.

işte o ara 2 eğlenceli champ yaptıgımızla kaldık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...