Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony Xperia Z

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Yeterince yorum yapılmış kasmayacam da, SONY den halen şüphesi olanlar, daha android yok iken W serisine ve Satio Aino serisine göz atsınlar.

Evet, yazılım güncellemeleri geç geliyor ancak, adamlaar feedback ile iş yapıyorlar. Sadece android güncellemesi değil, kendi yazılımlarını da çok stabil güncellemelerle kusursuzlaştırıyorlar.

Halen xperia x10 kullanıyorum. Bu ay da koreden xperia SL getirtiyorum. Bence beni bir 3 sene daha idare eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim sonyden suphem yok zaten sola alıcaktım note 2 alma fırsatım olmasaydı amma ve lakin note 2 yi elden çıkarıp şu aleti aldırıcak birşey göremedim pil ömrüm kısalıcak ekranım küçülücek karşılığında çözünürlüğüm artcak biraz malzeme kalitesi artıcak.

lan sony şu aleti xmas döneminde çıkaraydında alaydık çok dengesiz ya
Sosyal ağlarda paylaş

çok hoyrat kullanıma dayanıklı olmasını beklememek lazım bu aletler bence tamam illa belli standartlar olucak buda bence düşünce ekranının kırılmaması. eğer bunu çözerlerse sanırım buna en yakın iphone ki oda ekran boyunun küçük olmasının avantajı var.

Yoksa milletin crash testleri epey iyi sonuç verio bu aletlerde mesela gorilla glass 2 kesinlikle anahtar ve bozuk para ile çizilmio. çok ters bir yerinde darbe almadıkça çatlamıo ekran ama bazende paramparça oluo çok nadirde olsa.

o yüzden en temizi şık bi kılıf
Sosyal ağlarda paylaş

işte giderek o teknolojiye yaklaşıo adamlar benim dediğim olayın o boyutunu düşünen için yoksa zaten biraz dikkat edince kılıfsız korumasın kullamakta bir sorun yok cepte bozuk paralar anahtar çizmio zaten.

e alet 30dk suda duruo.

ince tek sorun köşeleri biraz çok köşeli :D onun dışında hoş alet.

ama işte eğer biraz soru işareti kalırsa sağlamlık adına şık bir kılıfla onunda üstesinden gelinir.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

çok hoyrat kullanıma dayanıklı olmasını beklememek lazım bu aletler bence tamam illa belli standartlar olucak buda bence düşünce ekranının kırılmaması. eğer bunu çözerlerse sanırım buna en yakın iphone ki oda ekran boyunun küçük olmasının avantajı var.

Yoksa milletin crash testleri epey iyi sonuç verio bu aletlerde mesela gorilla glass 2 kesinlikle anahtar ve bozuk para ile çizilmio. çok ters bir yerinde darbe almadıkça çatlamıo ekran ama bazende paramparça oluo çok nadirde olsa.

o yüzden en temizi şık bi kılıf

ip57 standardına uygun demişler. ip57 fiziksel dayanıklık getirmiyo diye biliyorum (bakmak lazım gerçi) sadece su ve toz dayanıklılığı. Düşürmeye vs karşı bişey yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...