Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tr-game

sehzade

Öne çıkan mesajlar

Gencler tr-game adında server acılmıs sahibi filan degilim sadecee kaliteli buldum ve dot gibi saçma sapan bi serverda 200 online varken bununda gelişmesini istiyorum. isteyen gelsin birlikte kasalım .

eski argoth mus galiba

http://www.tr-game.com/genel-bilgiler.html
Sosyal ağlarda paylaş

Normal sphere gibide değil .Yeni dungeonlar evler vs eklenmiş.Ve en güzel sistemlerden biri daha eklenmiş artifact gibi düşünebilirsiniz.Çıkardığınız bazı itemlerin + özellikleri var .

örn:Dispel atan tshort,reactive atabilen şarjzlı kafalıklar gibi item (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

tr-game çok eskilerde adma akıllı level/ırk sisteminin uygulandıgı Arqas UO degil miydi?

evet eski arqas ancak playerlarının isteklerini hiçbir zaman kaale almayan bir staff grubu olduğu için sossaria haritası açtılar ve eski playerları geri dönmekten vazgeçtiler. Eski sistemlerive kendine özgün haritası ile devam etselerdi şu anda 100 online en az hazır olucaktı.

Kafalarının dikine gittikleri için boşa emek harcıyorlar yazık...
Sosyal ağlarda paylaş

Lithran said:

Normal sphere gibide değil .Yeni dungeonlar evler vs eklenmiş.Ve en güzel sistemlerden biri daha eklenmiş artifact gibi düşünebilirsiniz.Çıkardığınız bazı itemlerin + özellikleri var .

örn:Dispel atan tshort,reactive atabilen şarjzlı kafalıklar gibi item (tu)

Yapma Lithran rica ediyorum bu sistemler yalan sende biliyorsun. Arqas olmadıktan sonra cacık, o yüzden aile olarak geri dönmekten vaz geçtik ve herkesin hevesi kursağında kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

Soimyr said:

tr-game çok eskilerde adma akıllı level/ırk sisteminin uygulandıgı Arqas UO degil miydi?

evet eski arqas ancak playerlarının isteklerini hiçbir zaman kaale almayan bir staff grubu olduğu için sossaria haritası açtılar ve eski playerları geri dönmekten vazgeçtiler. Eski sistemlerive kendine özgün haritası ile devam etselerdi şu anda 100 online en az hazır olucaktı.

Kafalarının dikine gittikleri için boşa emek harcıyorlar yazık...

o eski harita olsa abi anında oynardım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten bütün problem orada başladı insanları Arqas'ı açıyoruz diyerek facebookta bir gruba topladılar. Sonra Sossaria haritası açtıklarını söylediklerinde playerlar itiraz edince burası free shard isteyen oynar istemeyen oynamaz dediler gereksiz bir burun büyüklüğü söz konusu staffta o yüzden zamanında kaybetti halen daha kaybediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
vay arkadaş sizin ne karın ağrınız varmış bu arqas la ilgili ben anlamadım ki. merak etme arkadaşım bahaneniz arqas haritasıysa ikinci bir yapı olarak arqas haritası ekleniyor zaten sunucuya.

bu saatten sonra bahanenizde kalmadı.

hani buraya koymanın bir manası yok ama işte reklamsa reklam.

düdük.

ga1

ga2

ga3

bunlar ne diye sorarsanız. şekil ve şemada anlatıldığı gibi arqas haritasının en çok kullanılan kısımlarını alıp sosaria haritasına merge yapıyorum. böylece aynı anda iki farklı dünyayı bir arada oynayabilecekler insanlar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...