Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yakın gelecekte büyük bir savaş çıkar mi?

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

nüfus azaltıcak bir savaş çıkması zor bu saatten sonra, eğer ülkecek hepi topu 3-4 milyon kişi değilseniz, günlük ortalama 250k insan ölüyor gezegende, o bile azaltmıyor :p

anca böyle çok büyük bir olay olcak işte gece herkes uyurken Shanghai'ya (17 milyon) meteor düşecek, yada nükleer savaş olcak şehir başına 30 tane nuke atılacak falan anca öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

İran'a dalarlar mı acaba diye düşünüyorum. Onların dışında da bi çılgınlık yapacak ülke yok, Rusya falan dahil. Mantıklı değil çünkü.

Çin'in sağa sola dalaşması da mantıklı değil. Herifler ufak bi savaşa karışsa üretim ve ihracatları duracak, dünyacak krize gireriz ALİMALLAĞ
Sosyal ağlarda paylaş

Undisclosed said:

ortadoğuda çıkarsa çıkar. karşıda amerika olursa ama 2-3 devletli falan olmaz. gelir kafasına göre bombalar biryeri barış filan getirir, biraz petrol alır döner np

ciddi anlamda onu da yapamıyor,geçen bir makale de okumuştum,amerika;25 yıl boyunca ırak'ı sömürmesi lazım ki sadece ırak'da harcadığı parayı çıkartabilsin,ki bu sadece resmi kayıtlarda ki rakam.

afganistan da gitgide boka batıyor zaten,en son taliban katar da ofis açıyordu.

ayrıca şu anda talibanın liste yapıp koalisyona dayattığı,1 sene içinde çıkacaksınız,eroin ekimini yasaklayıp yakalarsam başını kesicem falan diyorlardı.

burada asıl önemli olan mesele bence kudüs,3 din de bıçak biler gibi kudüs e bileniyor,bitmedi hala haçlı ruhu 3 dinde de arkadaş :S

yani çıkarsa savaş kudüs ve civarında çıkarki en yakınında şam var zaten,direnişçi özgür suriye hedeside açıklama yaptı zaten,kimyasal var elimizde,şu anda kullanamazlarda galip gelirlerse,ırak ve israile kullanmayacağının garantisini kimse veremez.

mısır,türkiye,suud katar ve halkı şii olup iktidarda sünnilerin olduğu bahreyn mecbur destek verir o zaman...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...