Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 gb ile sınırlı 256 K ADSL sorular.

Mavi

Öne çıkan mesajlar

Ben bursa'da okuyorum ve istanbul'a evime 3-4 haftada bir haftasonları için geliyorum.
ADSL 'e basvurmak istemedim boşa para vereceğim için şu anda da dial up ım ve saati 1 milyon + çok yavaş.
3 gb sınırlı 256k ADSL olayını yeni arkadaşım söyledi aylık ücreti 29 milyon bu hizmetten faydalansam bana ideal olur değil mi ?

öğrenmek istediklerim ;
bu adsl türünde hız düşüklüğü olurmu yani 256K gösterdikleri verimi tam olarak alabilirmiyim ?

ayda 6 gün taş çatlasa 8 gün nete giren ben için 3 gb sınırlama pek önemli değildir sanırım ? hemen bitmez ?

ultima online oynamam bu 3 gb sınırlamasını etkiler mi ?

modem 'lerin fiyatları ne kadardır ortalama ekonomik + kaliteli modem önerebilirmisiniz ?[signature][hline]0 bir -Kuzu
Sen ondan önce de tektin ondan sonra da tek olucaksın unutma..

[Bu mesaj Mavi tarafından 14 Kasım 2004 08:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bağlanabiliyorsun ama kb başıında iyi bir ücret ödüosun

dl gençlik kotalara sığmaz
her ay 2 film bir kaç yüz mp3 çektiimdfen imkansız[signature][hline]belediye otobüsünde uykumdan rüyalarımdan ayrılıp kapıya baktıımda inmem gereken durağa geldiimi görüp kapıya koştum ama sırt cantamı düzletene kadar dur düğmesine basmayı unuttuumdan 2 km falza yürüdüm,şofeend rica edemedim durak dışında indirsin die...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 14 Kasım 2004 10:39 tarihinde demiş ki:
Ayda 6-8 gün internete giren ama o 6-8 günde internetin suyunu çıkaranlardansız sanırım. 256k kotalı tam uyar sana.

tam onlardanım suyunu cıkartanlardanım ama bunu 56k ile yapıyorum.1 milyon 1 milyon ben bu 6-8 günde o 30 milyonu katlarım.
gelde bunu valideye anlat sabah saah açtım konuyu yok ben alamam sen burda değilsin dedi.
of anne off..[signature][hline]0 bir -Kuzu
Sen ondan önce de tektin ondan sonra da tek olucaksın unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

bende haftada 3gb geçiyorum :) alın benim gibi normal 256 , fazladan 20m verin eliniz yorulmasın :-p[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

paris mi?:)

3gb diyoda bu her internete baglandıgında gidiyordur sanırım sadece download olamaz diil mi? zaten net sayfalarına girdigimizde aşagıda oluyor şu kdr byte filan transfer edildi... Herhalde net sayfasıyla byte transferi yapmasak beleş olurdu:)?
Bi sorum daha war bu 3gb sınırın dolunca seni uyarıyor mu ya da ogrenebiliyor musun?[signature][hline]------------
RHnet..
www.RankHosting.net
bilgi için msn: [email protected]
Saygılarımla KJ.
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardesim artik dayanamaz oldum bu forumlarda
sen ne kadar bos insansin ya

adam demiski haftada iki gun bile girmiycem

sen diyon adama yetmez.

bu adamda senin ve senin gibiler yuzunden bu guzelim hizmetten yararlanamiycak

ya kardesim insaf ya bilmiyorsan olayi atlama bari

sana gelince al kardesim bu tam sana gore
bicilmis kaftan

said:
DoGMeaT, 14 Kasım 2004 10:47 tarihinde demiş ki:
bağlanabiliyorsun ama kb başıında iyi bir ücret ödüosun

dl gençlik kotalara sığmaz
her ay 2 film bir kaç yüz mp3 çektiimdfen imkansız
Sosyal ağlarda paylaş

Çok faydalı bir uygulama.

3gb kotalı ADSL ile nette gezinti keyfini doya doya çıkartırsın. Arkadaşların dediği gibi eğer divx/mp3 indrimeye kalkarsan kota çok kısa sürede doluyor ama senin durumunda bu bağlantı tam biçilmiş kaftandır.

Kotayı doldurup doldurmadığını ise dumeter programı ile öğrenebilirsin. Ama her gün günde 1-2 saat gezinti yaparak bile kotayı doldurman çok zor.

(Ben 512kpbs kotasız ADSL kullanıyorum. Animeci gençliğe de kota olayı ters)
Sosyal ağlarda paylaş

Yaf bende dier adsl'yi telefon hattını iptal ettirdim. Sorunluydu vede 3gb a geçecektim.
Cuma günü yeni telefon hattı bağlandı. Gittim sözleşme yaptım. En geç pazar açılır, telekom tatil matil tanımaz dedi herif, ulan salı oldu halen açılmadı sinir oldum 56 k dan giriyom. 56 kda bana giriyo...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...