Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Underdogs'tan çektiğim system shock 2'de hata?

Bone

Öne çıkan mesajlar

ya ben bu underdogs'tan ss2 çektim, dediği gibi de kurdum oyunu, gerekmiyen dosyaları sildim.
ancak oyun sürekli kilitleniyor.
ilk başta eax'dan dedim eaxsız oynadım
o da olmadı display ayarlarını kurcaladım vs vs.

videolar gözüküyor, sesler görüntü vs çok iyi,
ama oyun kilitleniyor bir türlü oynayamadım.

acaba nedeni nedir bilen var mı? bu sorunla karşılaşan var mı? vs vs[signature][hline]Kaiowas, 13 Kasım 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
Ulan kafirlik etmeyin bilip bilmeden sure yazmayın milletin de aklını kurcalamayın beni de deli etmeyin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wraog, 16 Kasım 2004 14:29 tarihinde demiş ki:
Yoksa oyuna başladıktan sonra mı?

evet oyuna başladıktan sonra
zaten loading ekranı bir iki saniye içinde bitiyor hemen oyuna başlıyoruz
ancak oyunda birkaç saniye sonra kilitleniyor.
ha bazen de loading tam bittikten sonra kilitlendi, simsiyah ekran oldu tam oyun başladığı kısımda...

readmeye felan baktım da hiçbirşey yok.

said:
wraog, 16 Kasım 2004 16:13 tarihinde demiş ki:
Ufak bir ayarlamayla silahların kullandıkça eskimesini ve yaratıkların aşırı derecede hızlı yenilenmesini durdurabiliyorsun.

ne ayarlaması bu?[signature][hline]Kaiowas, 13 Kasım 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
Ulan kafirlik etmeyin bilip bilmeden sure yazmayın milletin de aklını kurcalamayın beni de deli etmeyin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LasT_SuRviVoR, 16 Kasım 2004 15:51 tarihinde demiş ki:
ben o oyuna 20 dakka tahammul edebildim bi yere gelmistim görevi bitirene kadar paso yaratık geliyo daha adamların üstlerindekileri almadan kapıyı acıyolar baska sipastikler geliyo Half Life ın daha dandirigiydi..

security alertin acik oldugunu ve seninde saf bi sekilde o esnada koridorlarda kosusturdugunu tahmin edebilirmiyim?[signature][hline]Ranger : Bard : Light Mentalist(Fotm) (Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

"user.cfg" dosyasını notepad ile açıyorsun.

[OPTIONS]
/s
/n="System Shock 2"
[REQUIREMENTS]
gun_degrade_rate 0
no_spawn

En alta yukarıdaki örnekte görülen son iki satırı ekliyorsun.Böylece silahların eskimiyor.Yaratıklar da artık daha seyrek yenileniyor.[signature][hline]" What is a lifetime of servitude next to an eternity of damnation? "
Sosyal ağlarda paylaş

Birde oyunun yapımcılarının resmi sitesinde bir forum alanı var.Orda bu sorunu nasıl çözeceğini adım adım anlatıyor.

http://www.ttlg.com/forums/showthread.php?t=60930

Ahanda burada hatta. :)[signature][hline]" What is a lifetime of servitude next to an eternity of damnation? "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...