Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

BlueDreams said:

Liebe said:

tahkim kurulusu üyesi olmadığın için no one gives a fuck :D yani sen istediğini düşünebilirsin :D

Tahkim kurulu içinde de benimle aynı fikirde olan insanlar var ki karar oybirliğiyle çıkamamış.

Çoğunluk FB'nin elindeymiş tahkimde, zaten konu da burdan çıktı zaten UEFA'dan aldığınız cezaya da tahkime gidin dedim ben.

Bir de platini bugün kişilerle kurumlar ayrılamaz dedi şike konusunda bir kez daha =) dikkat edin öpmesinler.

tamam canım zaten lehimize bir karar çıkarsa fenerasyon, aleyhte çıkınca ilahi adalet. siz yazdınız anasını sattımının kurallarını yasalarını zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:

Liebe said:

tahkim kurulusu üyesi olmadığın için no one gives a fuck :D yani sen istediğini düşünebilirsin :D

Tahkim kurulu içinde de benimle aynı fikirde olan insanlar var ki karar oybirliğiyle çıkamamış.

Çoğunluk FB'nin elindeymiş tahkimde, zaten konu da burdan çıktı zaten UEFA'dan aldığınız cezaya da tahkime gidin dedim ben.

Bir de platini bugün kişilerle kurumlar ayrılamaz dedi şike konusunda bir kez daha =) dikkat edin öpmesinler.

tahkim kurulunda senin gibi düşünenler: seninle aynı fikirde / gs'nin elinde değil.

tahkim kurulunda senin gibi düşünmeyenler: fb'nin elinde

yine mi uefanın sopası lan? yine mi UEAFOADOA BO HOFTO SOPOSOSONO KOLLONOCOK

kaldı ki biz uefadan ceza almadık, bizi tff yollamadı bu bir. o uefanın sopası bi türlü gelmedi hep beklediğiniz.
ikincisi bugün Gs ceosu, dün tff 2.adamı olan Lütfi Arıboğan'ın restoranda özel buluşup, uefa müfettişine bunlar şike yaptı lobilerini biliyoruz o dönem ki. olan lütfinin gazına gelen o müfettişe oldu sonra uefa tarafında.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Riera > Krasic bence doğru ama ya sdfafsdafsad

abi rieranın kariyeri yaprak dökümü gibi gittiği hiç bir yerde dikiş tutturamamış ne idüğü belirsiz biri.

krasiçte öyle çok matah bişi değil ama bu adam senelerce cska moskovayı rusyanın en büyük takımlarından birisi yaptı, uefa kupasını kazanan cskada kadronun baş kahramanlarındandı wagner love ve zhirkov ile. juventustaki ilk sezonunda da çok iyiydi. hatta iddaa oynadığım bir gün son maçım juventusla lazio arasındaydı son saniyede gol atarak handikap sıfır buldurttu iyi para aldırttı falan :D bu yüzden özellikle krasic>riera auehauehu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...