Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

DynamicK said:

fizban said:

zaten küfürden ötürü 4+1 = 5 maç ceza aldı.

fenerbahce AIHM e basvurup bunu da indirir merak etme. :) aslinda kufur etmemistir orda portekizce "siz bence haksizsiniz ama caniniz sagolsun demistir."

ne zaman olmuş buna benzer bir şey? trabzonspor ile karıştırmış olmayasın? gerçi onlar da gider başvurur sonra kuyruğu kıstırır dönerler de...
Sosyal ağlarda paylaş

Caner ve Özgür Çek bek değiller Uğur Boral gibiler beklikte ve Özgür gidiyormuş. Özellikle Avrupada ilerlemek için Ziegler gerekli, ligte bir sakatlık ceza olsa yine gerekli adam.

Forvete, stopere ve 10 numaraya da yabancı alınacak, zaten 8 yabancımız var ilginç olacak.
Bienvenu gidecek tamam ama heralde Stochu da yollayacak Aykut, asıl Baroni gitmeli ama Xelçuk 1 Baroni 2 maalesef
Sosyal ağlarda paylaş

abi hasan ali varken ben zieglerin alınmasını istemiyorum açıkçası. ondan + bir yanı yok hasan aliye yedek olabilecek birini alırsın yada özgür çeki o pozisyona iyice adapte edersin olur biter ziegler gibi birini alıp ilk 11 de oynatmadıktan sonra saçma transferler listesine çizik atmaktan başka bişi yapmamış olursun.

bienvenue yolcu bu arada ordan kontenjana +1. baroniyi de postalasak şahane olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Milliyet said:

Yönetim yıllık 2.5 milyon euro kazanan Topuz'a 1.5 milyon eurodan 3 yıllık yeni sözleşme teklif etti. Topuz 1 milyon euroluk indirim teklifi karşısında şoke oldu. Şu anda 1 milyon 250 bin euro alan Selçuk'a ise maç başıları da içinde olmak kaydıyla 1 milyon euro teklif edildi. Bu teklife hayır demeyen Selçuk'la 1+1 yıllık anlaşma yapılacak.

Sosyal ağlarda paylaş

Topuz çok alıyordu evet, gelirken Bjk olayları olduğundan bastı paraları Aziz.
Şu an 1,5u her türlü kabul edecek eli mahkum, Gs ve Bjk bedava bile istemezler, Ts de 2 milyon euro verirmi, zor.
Selçukun 2 sene daha takımda kalacağını öğrenmek çok üzücü ama Aykuta kaptırmışız takımın yularını bikere.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...