Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

60 yaşında bir erkek aşık olur mu?

SekerPembe

Öne çıkan mesajlar

SekerPembe said:

evet adam evli benim yaşımda kızı var benden büyük oğlu var. ama ben cinsellik adına birşey hissetmedim. sadece beni çok beğendiğini anlıyorum. gözlerimin içine bakıyor, ilginç ama o yaştaki bir erkeğin bu kadar ilgisini ilk defa görüyorum.resmen görmedi mi mutsuz oluyor. Hatta bir keresinde aramızda bir sorun oldu ben biraz sert davrandım peşimde dolaştı tüm gün yanına çağırdı konuşmak için, ben bir gün kadar böyle soğuk davrandım inanmıcaksınız ama o gün gözleri hep kıpkırmızıydı ağlamış resmen :(

yarın klasörleri masama getir
Sosyal ağlarda paylaş

bence mantıklı. 60 yaşındaysa hayvan gibi para kasmıştır herhalde. biraz yemek lazım. ayrıca genç bir kızla sevişmek herkesin hakkı. kız da tecrübeli bir erkeğin eline kendini verdiği gibi, mature adlı rozeti de açmış olacak, bi level daha atlamış olacak. ileride ulan bu yaşlılar sevişiyo mu demez, çünkü bilir. önemli bunlar.

ben evet diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

SekerPembe said:

evet adam evli benim yaşımda kızı var benden büyük oğlu var. ama ben cinsellik adına birşey hissetmedim. sadece beni çok beğendiğini anlıyorum. gözlerimin içine bakıyor, ilginç ama o yaştaki bir erkeğin bu kadar ilgisini ilk defa görüyorum.resmen görmedi mi mutsuz oluyor. Hatta bir keresinde aramızda bir sorun oldu ben biraz sert davrandım peşimde dolaştı tüm gün yanına çağırdı konuşmak için, ben bir gün kadar böyle soğuk davrandım inanmıcaksınız ama o gün gözleri hep kıpkırmızıydı ağlamış resmen :(

nasil bir mantik yapin var
logic sende nasil isliyor cok merak ediyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

bir baltaya sap olamayıp 60lık azgın dedelerden medet uman kızlar varsa pek tabii 60 yaşında aşık olan erkekler de vardır. ha neye aşık olacağı ayrı tartışma konusu, zira kızın da %90 parasına aşık olacağını, yani bir hayat kadınından çok da farklı bir iş icra etmeyeceğini düşünürsek adamın aradığı şeyin ne olduğunu bulmak zor olmaz.

topikte kişi v kişiler belirtilmemiş kimse üstüne alınmasın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...