Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fiyat/performans olarak en iyi tabletler

pontipati

Öne çıkan mesajlar

kath said:

İnsanlar neden tablet almak ister ki? Hadi istedi niye gidip ipad veya microsoft almak varken abidik çin mallarına para verir, hiç anlamıyorum.

Valla şunun aynını ben de diyordum elime tablet alıp biraz kullanana kadar. 7" tablet rahat şekilde çantada taşınacak boyutta, dışardayken süper dizi izleniyor, yazı okunuyor, oyun oynanıyor, internete giriliyor.

Şuan ben mesela ipad kadar büyük tableti millet nereye taşıyor da nasıl kullanıyor, evde zaten pc var diye düşünüyorum ama elime ipad verseler muhtemelen onun da amacını çözerim kısa sürede sdfasdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

kath said:

İnsanlar neden tablet almak ister ki? Hadi istedi niye gidip ipad veya microsoft almak varken abidik çin mallarına para verir, hiç anlamıyorum.
7/24 mobil adamım, smartphone+netbook veya notebook varken neden tablet hiç anlayamam. Anlatsanız da anlamam heralde :D

Kullanana kadar ihtiyacin oldugunu bilemedigin seylerden iste tablet. Ben de soruyodum ne gerek var diye de, annemlere goturucem diye aldim, simdi onlara vermesem mi diye dusunuyorum.

Sart mi? Hic degil. Ama varsa harika. Convenient bisi diyim anla sen.
Sosyal ağlarda paylaş

kath said:

7/24 mobil adamım, smartphone+netbook veya notebook varken neden tablet hiç anlayamam. Anlatsanız da anlamam heralde :D

mobil olmak, mobility, ve kırlarda koşarken geniş ekran dizi izlemek

hatta şu an bulunduğumuz bölüm "mobil" cihazlar

insanlar neden töblöt olmok ostor ko hıamınaa? gbii sorular sorma bence sdlffsdf:D
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

mobil olmak, mobility, ve kırlarda koşarken geniş ekran dizi izlemek

hatta şu an bulunduğumuz bölüm "mobil" cihazlar

insanlar neden töblöt olmok ostor ko hıamınaa? gbii sorular sorma bence sdlffsdf:D

Soruyu kendime soruyorum zaten, alanı niye sorgulayım, keyif de para da alanın sonuçta..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
DA2019 said:

Nexus siparişi verdim eksenden hadi hayırlısı.

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/asus-nexus7-1b053a-tegra-3-1gb-8gb-7-ips-erkan-3g--android-41-tablet.aspx

Kdv dahil 564TL. Tek çekim 553TL. Süper hızlı gönderi. Yarın teslim alacağım büyük ihtimalle. :)

nedir durum, alınır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

DA2019 said:

Nexus siparişi verdim eksenden hadi hayırlısı.

http://www.eksenbilgisayar.com/urun/asus-nexus7-1b053a-tegra-3-1gb-8gb-7-ips-erkan-3g--android-41-tablet.aspx

Kdv dahil 564TL. Tek çekim 553TL. Süper hızlı gönderi. Yarın teslim alacağım büyük ihtimalle. :)

nedir durum, alınır mı?

Valla ben gayet memnunum. İşçiliği çok iyi, 32GBlık versiyonunu geçenlerde 599TLye satıyorlardı. Onu da arayabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...