Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Keşke

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Keşke sen olsam,
Kalbin olsam,
Tenin olsam,
Hep yanında olsam,
Dokunsam,hissetsem seni sonsuza kadar
sonsuzca...
Olmazdı ozaman sensizlik korkularım,
Üşümezdim sensiz soğuk gecelerimde...

az önce kız arkadaşımla mesajlaşırken yazdım bunları istanbul ankara arası hayatımdan aldı götürdü sonunda da böyle kelimelerle döküldü ağzımdan sizle paylaşmak istedim.[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bayıldım. İçerik;
soğuk odam
yalnız
ve sevdiğimi arzulama

bunlar benim genellikle sahip olduğum şeyler :) Çok güzel yazmışsın, ellerine sağlık.[signature][hline]Kenderleme, 15 Kasım 2004 12:42 tarihinde demiş ki:
bu dolar kaç para lan 1455 diyo ntvmsnbc'de kafam girsin lan buna para lazım olduğu zaman düşüyo şerefsiz kahrolsun amerikan emperyalizmi ulan
Sosyal ağlarda paylaş

teşekkürler kendercik...bira içerken yazabildiğimi bilmiyodum şarapla deftere birayla smse demekki..bilmiorum ya yazdıktan sora farkettim oha ben cümle kurdum ya derken direk buraya yazdım kaydetmiş oldum :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Karalama Defteri'nin en önemli işlevlerinden:
Karalamalarımızı sadece yayınlamakla kalmamak, bir de kaydetmek
Çok iyi etmişsin.[signature][hline]Kenderleme, 15 Kasım 2004 12:42 tarihinde demiş ki:
bu dolar kaç para lan 1455 diyo ntvmsnbc'de kafam girsin lan buna para lazım olduğu zaman düşüyo şerefsiz kahrolsun amerikan emperyalizmi ulan
Sosyal ağlarda paylaş

sağol kendercik ilgilendiğin için forumumla...keşke içindeki herşeyi yazabilsen ve sayfalarda alsa...neyse ya ben ısınmadan bitiriim şunları size iyi geceler....[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne demek, ben teşekkür ederim. Gecenin bu saatinde tembel tembel şiir okuma fırsatı verdiğin için. Ve bu bölüme bir şeyler karalayan herkese bu sözüm.[signature][hline]Kenderleme, 15 Kasım 2004 12:42 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

çok sağolun bu ufak karalamamdaki anlamı gördüğünüz için çünkü dikkat çekecek kelime oyunları süsler yoq sdc,tek başına sevgim ve özlemim var....[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...