Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

48 dakikada half life i bitirmek...

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

adam cogu bolumu daglardan taslardan gecmiş,yaratıklarla ugrasmamıs ,hoplaya zıplaya yapmıs valla helal olsun,ayrıca 48 dakıkanın 10 dakıkası konusmalar vid ler falan,sensorları kullanarak benım 1 haftada gectıgım yaratıgı gormeden gecmeyi basarmıs,koreliler insan deil...[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 02 Kasım 2004 21:28 tarihinde demiş ki:
hayır öyle değil..
- büyüyünce ne olacaksın yavrum?
- .....
- yavrum??
- sus
- nası?
- hl oynuyorum sussana öldüm senin yüzünden

adamda ölmek diye bişi yok :)[signature][hline]oasisoyun.net | Mancınık'ı Yükle | Oasis Forum
Mail/MSN: [email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

abi adam nasil o kadar hizli yuruyebiliyor nasil o kadar cok ziplayabiliyor? strafe desem degil, hile de yapmiyordur herhalde? nasil nasil nasil?[signature][hline]muzik zevkine gore insanlari gruplayamassiniz. ama insanlar kendi muzik zevklerini kişiliklerine gore gruplarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

bunny jump'ın ustası olmuş adam, cheesy ama etkili.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

always run modunda ve space in üstüne takoz misali bişey koymus adam,ben izlerken gozlerim yoruldu vallahi,ayrıca o silahın zıplamak için kullanıldıgını bilmiyordum ben,en yakın zamanda yenıden baslayacagım oynamaya[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...

[Bu mesaj December_Flower tarafından 03 Kasım 2004 00:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Video'da yapılan hareketleri, hızı, Tau jump'ı falan ben yapıyorum. HLDM sunucusu olsa gösterirdim.

Ama tabiki bu adam gibi oyunu 45 dakikada bitirmek için aylarımı harcamam lazım heralde. Adam her yeri ezberlemiş, çok rahat gidiyor. Çok çalışmış, bolca zamanını vermiş belli. Ben kasamam o kadar valla :).[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

zaten ara videolar beklemeler felan rahat bi 10-15 dakika var. ama sunu da kabul edelim ki adam lamerlikta yapmis. boyle helikopterin ates actigi yerde butun texturelar felan birbirine felan giriyor orasi tam lamer isi olmus.[signature][hline]muzik zevkine gore insanlari gruplayamassiniz. ama insanlar kendi muzik zevklerini kişiliklerine gore gruplarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

lol adam multi oyun oynamıyor ki, 45 dk'de bitirmek zaten istediği kadar hoplasın zıplasın mümkün olmaz, ancak öyle birşeyler yapması gerek..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

o hareketleri "bende yapabilirim!!" demiyorum, yapıyorum zaten. Ama bu adam kadar seri yapmak için oturup çalışmak lazım. Yani hata yapmadan oraları geçmek falan emek ister. Ama movie'de yapılan Tau Jump'ı, bunny jump'ı falan rahat yapıyorum yani.

Ahh canım HLDM oynamak istedi.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

SNN HLDM serverını özledim ben. Ne güzel 200 pingle ve 320*240 çözünürlükte dağıtıyordum milleti, ahh ahh.

lord_elvancım lamer nedir açıklar mısın?
[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 03 Kasım 2004 17:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...