Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

48 dakikada half life i bitirmek...

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

adam önceden bi 80 kere falan bitirmiştir oyunu[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

demin izledim de ben seyrederken başım döndü herif bir de bunu oynamış! :horace:

lol cidden epilepsi gibi bişi olacaktım da neyse ki o kadar uzun sürmedi.. :lol: script yazılsa oyunu en kısa yoldan bitir diye herhalde bu kadar olabilir, herif bilardocu mudur nedir zart zurt nereye vurursa uçacağından emin noktasına kadar. tek denemede mi olmuş ben onu anlamadım çünkü insanın eli kayar, gözü seğrir, çapak batar filan :-p yani schumacher yarışlarda bu kadar efor sarfetmiyordur bence..

yok bu adam insan olamaz, bence xen'den gelmiş![signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben diyorum size direktif vermesi için bir tane co-pilot, mouse kullanması için bir kişi, klavye kullanması için bir kişi ve son olarak da göze batan çapakların temizlenmesinde çalışan bir kişi ile toplamda 4 kişilik bir kadroyla mümkündür bu olay.[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

from a discussion on slashdot.org
Sosyal ağlarda paylaş

Masörü de unutmayalım.

Bu arada bu konunun açılmasından tamı tamına 2 saat önce açtığım konuda tartışsanıza kardeşim, kilitleyin şunu deli etmeyin beni :p.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

lol bu olay fbi ile yerel polisin çekişmesi gibi oldu, arcane "burası benim yetki alanım, senin sözün geçmez" diyecek muhtemelen geçmiş başlıklardaki tutumunu hatırlarsam.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...