Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[F-1]Hakkinen'in BMW-Williams ile flörtü


nostabinda

Öne çıkan mesajlar

Buaralar bazı yabancı dergilerde BMW-Williams yetkililerinin düşündüğü isimler arasında yer alan Mika Hakkinen bakalım ilerleyen günlerde bir açıklama yapıcakmı?Şahsen Mika'yı BMW'nin alması bence daha iyi olur.BMW'den önce B.A.R-Honda'da Mika'ya resmi bi teklif götürmüştü ama daha bir sonuç çıkmadı.
Unutmamak gerekir ki Schumacher'i yenmeyi becerebilen tek adam olma özelliğine sahip buz adam lakaplı Mika bakalım ne sürprizlerle karşımıza çıkıcak.Bilmeyenler için hatırlatmak isterim.Mika halen McLaren Mercedes Takımı'na bağlı.Yarışmasada Mercedes'in DTM Touring Car'ının test sürüşlerinde en son karşımıza çıktı.Bu yüzden Mika'yı isteyen takım öncelikle Ron Dennis'i ikna etmeli.[signature][hline]..:: Team McLaren Mercedes ::..
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

yerim ben o yenmeyi becerme lafini:) allah rizasi icin o zaman hakkinenin altindaki arabayla ferrari birmiydi?

bu sene hakkinen williamsla ciksaydi schumi ona tur atarmiydi atmaz miydi?

beyler hakinen dediginiz alalade bir pilot iki sene altina iyi araba verildi adam oldu. 15 senelik yaris hayati boyunca baska napmis?
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Artık Mika tümüyle Formula dışındadır.Kendisinin yaptığı bir açıklama tüm F-1 hayranlarını üzmüş olsada yinede Mercedes takımında olması sevindiricidir.
Artık DTM yarışlarında AMG-Mercedes C-Class ile yarışıcağını Mercedes-Benz Motorsport açıklamıştır.
Tüm Mika hayranlarına duyurulur...[signature][hline]..:: Team McLaren Mercedes ::..
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten adam artık iyice uzaklaştı o ortamdan, bi kere bu sene F1'e dönse bile alışma süreci geçireceğinden eminim, bi ton kural değişikliği, araç değişikliği falan oldu, tamam her sene diğer pilotlar da yeni yeni bi sürü şeye alışmaya çalışıyor ama yine de aradan geçen bu kadar zaman sonra bazı şeylerden de çekinecektir

20 yaşında, F1'e manyaklar gibi hırsla yeni katılmış bir pilot olsa neyse de hakkinen yani :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

BMW Williams'a değil Mercedes'e gitmiş Hakkinen. Ama Formula 1 değil DTM yarışları için anlaşmış Mercedesle :(
Buyrunuz haberin kaynağı;
http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s25/sport_lng0_spo25_sto655048.shtml[signature][hline]Now its back to the kind of fight I'm used to; me versus everybody.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

mika schumacher'i yenmeyi başaran tek adam değildir.

jacques villeneuve'de geldiği sene şampiyon olmuş. schumi'de ikinci olmuştur.

hatta o zamanlar izleyenler efsanevi japonya yarışını unutamazlar. schumi kendini geçen villeneuve'ün üzerine kırmış ama iki lastiğin arasını tutturabilmişti.bunun üzerine schumi'nin bütün puanları silinmişti.[signature][hline]Mazhar Alanson - Cem Yılmaz:
Bir Zamanlar Fıtınalar Estirirdim.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ra_d, 12 Kasım 2004 11:22 tarihinde demiş ki:
mika schumacher'i yenmeyi başaran tek adam değildir.

jacques villeneuve'de geldiği sene şampiyon olmuş. schumi'de ikinci olmuştur.

hatta o zamanlar izleyenler efsanevi japonya yarışını unutamazlar. schumi kendini geçen villeneuve'ün üzerine kırmış ama iki lastiğin arasını tutturabilmişti.bunun üzerine schumi'nin bütün puanları silinmişti.


evet bu olay da schumi'nin aslında soğuk kanlı yapısının altında ne kadar hırslı ve gerektiğinde ölümüne mücadeleci olduğunun bir ispatı, kariyerinde kara bir leke olduğunu düşünüyorum zaten bu olayın, her ne kadar favorim olsa da keşke o olayı yaşamadan ikinci olsaydı hatta çünkü hakkında söyleyebilecek çok az olumsuz yorumdan biridir bu olay[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
  • Yeni Oluştur...