Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

8-pack'i olan gelsin

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

Marty said:

gel sen vazgec bu sevdadan. kasli olucaksin ama tatli yiyemedikten sonra uzgun kasli olucaksin.
mutlulugunla oynama.
Noyzura said:

peki ya sonrasında gelen açlık ? gidip yarım kilo daha tavuk alayım oysa canım kerane tatlısı çekiyor dünde bulamadım zaten.

tavuk alırken dayanamadım çilekde aldım bi tane yedim birazda çilekli süt yaptım sabaha süpriz olsun diye =)

GodBlessStoya said:

ANTREMAN SONRASI kesinlikle vitargo almalısın yoksa kaslar yanar

vigarto ne ki ? vigarto çıkmadan önce body yapanların kasları nasıl duruyordu ?

Kanuni said:

Su ilk posttaki senmisin ciddi ciddi ?

evet benim neden ciddiye alamıyorsun ki ?

ahahaha
Boşver sen benim dediklerimi bodyforumtr deki dangalakların rp sini yapıyorum.
MUST HAVE diyebilceğim : creatine-balık yağı-multivitamin. kişisel must have! preworkout ürünleri, beslenmeye göre değişken; whey protein.

gerisini salla glutaminmiş bcaamış glutaminmiş bunlar para tuzağı.

yine sormuşsun yağ yakımına destek; yan etkileri olmayıp işe yarayan ne yazıkki öyle toz-hap-sıvı şeyler yok.
ritm bozukluğu yapabilcek clenbuterol-ventolin var.
1-2 supplement var ama kullananlar kalple ilgili yan etkilerden şikayetçi ki öyle elle tutulur bir yararını da görememişler.
steroidler var dietle seni %5 bodyfate çekip alt midende damar çıkarabilcek ama yan etkileri baya baya high level.
o yüzden ne yapıyoruz? Sıkı diet yapıyoruz; diet yaptıktan sonra kardiyo bile yapmasan olur yağ yakımı için.
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

Perfectionist said:

Nutella yedim ben bugun idman sonrasi. Olur mu? Basit seker.

Bu arada evde iki kilo maltodextrin iki kilo dextroz var. Nihahha.

Abi sen onları bulk için mi almıştın? Hani antreman sonrası glikojen muhabbetine aldıysan
sana hiç yakış
tıramadım
neden cevap vermiyorsun..

Aptal miyim ben? Idman cikisina niye seker aliyim? :)

Her hafta Glikojen depolarini dibine kadar bosaltip sonra +1200gr carb load yapiyorum. Iste o bin iki yuz yemekle olacak gibi degil. Insanliktan cikiyosun yerken.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ventolin duzgun aslinda ama 8mg dozaji gecince sikistirmaya basliyor. Hafif elde titreme falan gergin oluyosun. Birde beta2 reseptor uyariyor kollar omuzlar cosuyor yanlar kaliyor. :)

Ben bulursam yohimbine deniycem lyle mcdonald in stubborn fat solution teknigiyle birlikte. Bakalim o nasilmis. Yohimbine icin hakkaten alpha2 uyariminda etkili diyorlar. Guvendigim musabik bir abimiz de kullandi. Cok memnun kaldi tavsiye etti. Gorelim bakalim neymis. Yalniz cok pis kontrolsuz malafat dikilmesi yapiyormus. Artik bacaga falan sabitliycez. Yag yakacaz diye madara olmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Bu arada ventolin duzgun aslinda ama 8mg dozaji gecince sikistirmaya basliyor. Hafif elde titreme falan gergin oluyosun. Birde beta2 reseptor uyariyor kollar omuzlar cosuyor yanlar kaliyor. :)

Ben bulursam yohimbine deniycem lyle mcdonald in stubborn fat solution teknigiyle birlikte. Bakalim o nasilmis. Yohimbine icin hakkaten alpha2 uyariminda etkili diyorlar. Guvendigim musabik bir abimiz de kullandi. Cok memnun kaldi tavsiye etti. Gorelim bakalim neymis. Yalniz cok pis kontrolsuz malafat dikilmesi yapiyormus. Artik bacaga falan sabitliycez. Yag yakacaz diye madara olmayalim.

o değilde pazar dedik, pancake yapmak için muz-yulaf falan almaya gittim.. 3 tane light birayla çıktım ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Nutri,

4 gun 70-80gr karb aliyorum. Sifir alirsan vucut ketosise giriyor yag kullaniyor direkt sekeri birakip. Amac vucuda dibine kadar glikojen seker meker kuallandirmak. Zaten bu diyetin pis tarafi o. Ketosiste olsan enerjik olursun. Bunda sinirda yiyosun habire ketosise gir cik gir cik gerizekali gibi oluyor insan.

Ilk iki gun alt vucut ust vucut gibi iki split bosaltma calismasi var. Her set 1dk surmek zorunda. Cayir cayir yaniyosun. 4.gun aksami tension calismasi var 6-10 tekrar artik son kalan glikojenleri de bitiriyosun ve idman cikisi carb load basliyor. 5.gun dahil toplam 30saat karb load. Yaklasik 1200gr karb 40gram yag. 6.gunun sabahi fullbody power workout var. 3-6 tekrar. Macho stayl. 7.gun off. Maintenance yiyorsun power yiyen vucudun anabolik etkisi devam etsin diye.

Bu sekilde cok az yag vere vere kas yapabiliyorsun. Ozellikle %10 %7 arasi dusmek isteyenlere super yontem. Ben %15 falanim meraktan yapiyorum aslinda :)

Kanuni said:

Bogadan hallice carb gunlerinde :)

Abi inanilmaz bi his. Agirliklari isirmak istiyorsun. Bench press barbell rowing superset giriyorum biri 110kg digeri 100kg.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfect in yaptığı cidden zor iş bende yapıyorum 1 haftadır ama benim daha değişik.

Carb yüklemesi yapmıyorum ben idman yaptığım günler 100 gr a yakın carb yiyorum dinlendiğim günler 50 yi geçmiyorum. Haftasonuda carb yükleme yerine kalori yükleme yapıyorum. Karb ı yine 50 den fazla çıkarmamaya çalışıyorum. Ama bugün baya karb aldım haha. Olmadı kalori yükleme yaptığım günlerde 150 gr karb da yüklerim yeter o bana.

Birde Lyle ec stack ide övüyordu hatta kitabında laf söylüyor bilinçsiz kullananlara. Mal gibi kullanmazsanız tehlike arz etmez filan diyodu. Ama tabi 13% ün altına düşmek isteyenlere önerebileceği bişi.
Sosyal ağlarda paylaş

?

Perfectionist said:

GodBlessStoya said:

Perfectionist said:

Abi sen onları bulk için mi almıştın? Hani antreman sonrası glikojen muhabbetine aldıysan
sana hiç yakış
tıramadım

Her hafta Glikojen depolarini dibine kadar bosaltip sonra +1200gr carb load yapiyorum. Iste o bin iki yuz yemekle olacak gibi degil. Insanliktan cikiyosun yerken.

idman çıkışı şeker alırska ne olur
Sosyal ağlarda paylaş

NeoStyle said:

?

Perfectionist said:

GodBlessStoya said:

Perfectionist said:

sana hiç yakış
tıramadım

idman çıkışı şeker alırska ne olur

Şeker hastası olursun
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

Noyzura said:

beyler yemek yemeden önce bi çekildim abs'im mevcut sux hali bakalım ne kaddar iyi hale getirebileceğim ve bu kaç gün sürecek ;D

09.12.2012

ne kadar süreceğiyi kişiye göre değişir süreçten zevk almaya bak^^

tek yapmam gereken tatlı yemeyi iyice azaltıp (tamamen bırakınca gerginleşiyorum nedense ?!) ve spor programım ile cardio dengeli hale getirip mevcut sux abs programım yerine düzgün bir tane bulmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...