Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hadi ninja oluyoruz

Bone

Öne çıkan mesajlar

pontipati said:

şimdi pek sağlam diil izmir ebmas, emekliyor istanbuldan gelen hocalar sayesinde

Her sifu olan yediği kaba sıçıp gidince evet öyle oluyor. Kolay yetişmiyor sifular yerlerinide elbet sihingler dolduramaz. Birde sifu'dan sifu'ya fark var. Düzenli bir şekilde eğitime devam edip her seminerde level atlayıp zamanın akıp geçmesi yeterli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

pontipati said:

şimdi pek sağlam diil izmir ebmas, emekliyor istanbuldan gelen hocalar sayesinde

Her sifu olan yediği kaba sıçıp gidince evet öyle oluyor. Kolay yetişmiyor sifular yerlerinide elbet sihingler dolduramaz. Birde sifu'dan sifu'ya fark var. Düzenli bir şekilde eğitime devam edip her seminerde level atlayıp zamanın akıp geçmesi yeterli değil.

yediği kaba sıçma çok sık görülüyor wing tsunda. izmir ebmastaki eleman da bunu yapanlardan biri, ha kendi için iyi oldu o ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

Noyzura said:

pontipati said:

yediği kaba sıçma çok sık görülüyor wing tsunda. izmir ebmastaki eleman da bunu yapanlardan biri, ha kendi için iyi oldu o ayrı

işte bu yüzden sifu değil bir ninja oldum ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

bu ne ya gerçek mi ? parodi mi ?

benim attığım gerçek, ahmet denen eleman baya ünlü oldu. hatta incicilerin verdiği gazla eskişehirden milletvekili adayı oldu. ben bu elemanı bi bisikletle gezi programında öğrendim, bisikletçi diyodu ki eskişehir e gelince ahmet reise uğramadan olmaz.
haber linki
http://www.dipnot.tv/Files/Article/photo_03052011095258_870_large.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

Noyzura said:

bu ne ya gerçek mi ? parodi mi ?

benim attığım gerçek, ahmet denen eleman baya ünlü oldu. hatta incicilerin verdiği gazla eskişehirden milletvekili adayı oldu. ben bu elemanı bi bisikletle gezi programında öğrendim, bisikletçi diyodu ki eskişehir e gelince ahmet reise uğramadan olmaz.
haber linki
http://www.dipnot.tv/Files/Article/photo_03052011095258_870_large.jpg

Ahahahahahahahah ne biçim zarar ziyan biri ya ;D Acaba gerçekten ödedi mi o içkilerin parasını merak ettim. Bide tezgah arkasında attığı ilk iki içki dükkan içindeki serserilere crit vurdu resmen ya ;D
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

Noyzura said:

kap ve yemek olayı nedir? "öğrendim" diyen gidip yeni salon mu açıyor, o mudur?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...