Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hadi ninja oluyoruz

Bone

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

Dworgian said:

Ninja abi beni kaale almadı. Ya da bilgi yetersizliği tabii.

Pardon yeni bakabildim patiye. Soruna cevap verecek olursam bujinkan, genbukan v.s. modern ninja eğitimleri olarak geçiyor. Zaten bir çok dövüş sanatıda zaman içerisinde üzerine yenilikler eklenerek devam ediyor. Bu modern ninja okullarının bir birinden farkları ve kendilerine has olarak yöneldikleri alanları internetten araştırabilirsin .

o zaman o hoca bujinkan ninjutsu değil, bujinkan "ve" ninjutsu öğretiyor

di mi?

2 si farklı şeyler sonuçta doğru anladıysam

eveet.

hangisi daha iyi gibi saçma bir soru sormak da istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Noyzura said:

Dworgian said:

Pardon yeni bakabildim patiye. Soruna cevap verecek olursam bujinkan, genbukan v.s. modern ninja eğitimleri olarak geçiyor. Zaten bir çok dövüş sanatıda zaman içerisinde üzerine yenilikler eklenerek devam ediyor. Bu modern ninja okullarının bir birinden farkları ve kendilerine has olarak yöneldikleri alanları internetten araştırabilirsin .

o zaman o hoca bujinkan ninjutsu değil, bujinkan "ve" ninjutsu öğretiyor

di mi?

2 si farklı şeyler sonuçta doğru anladıysam

eveet.

hangisi daha iyi gibi saçma bir soru sormak da istiyorum

Bujinkan bir ninjutsu okulu oluyor. Türkiyede ninjutsu eğitimi alabileceğin başka organizasyonlar da var fakat bir çoğu tırışka ve öğrettiklerini iddaa ettiklere şeylere dair ne yeterli eğitimleri, ne saygıları ne de farkındalıkları var. Bu yüzden Ercan Şarbat rahatlık ile önerebileceğim tek isim.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Dworgian said:
Noyzura said:
Dworgian said:
o zaman o hoca bujinkan ninjutsu değil, bujinkan "ve" ninjutsu öğretiyor di mi? 2 si farklı şeyler sonuçta doğru anladıysam eveet. hangisi daha iyi gibi saçma bir soru sormak da istiyorum
Bujinkan bir ninjutsu okulu oluyor. Türkiyede ninjutsu eğitimi alabileceğin başka organizasyonlar da var fakat bir çoğu tırışka ve öğrettiklerini iddaa ettiklere şeylere dair ne yeterli eğitimleri, ne saygıları ne de farkındalıkları var. Bu yüzden Ercan Şarbat rahatlık ile önerebileceğim tek isim.

la noyzura ne zamandır wing tsun yapıyosun 5 gün oldu soralı
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

Noyzura said:

Dworgian said:
Noyzura said:
Dworgian said:
o zaman o hoca bujinkan ninjutsu değil, bujinkan "ve" ninjutsu öğretiyor di mi? 2 si farklı şeyler sonuçta doğru anladıysam eveet. hangisi daha iyi gibi saçma bir soru sormak da istiyorum

la noyzura ne zamandır wing tsun yapıyosun 5 gün oldu soralı

2008den beri Ebmas .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...