Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Solozzo said:

hatta ben düşerken daha hızlı düşeyim diye üzerime ağırlık bile koymuş olabilirler.

lol wut
http://en.wikipedia.org/wiki/Galileo's_Leaning_Tower_of_Pisa_experiment

davanın bitmesini sabırsızlıkla bekliyorum, bütün ciddiyetimle dinleyecem. bu tarz konularda kimse saçmalamaz zaten merak etme.
Sosyal ağlarda paylaş

troll filan değil bu, manyaklık olur öyle bir şey yapmak. dava en az 2.5 yıl sürecek diyor avukatım, perişanlık yani ama zamanla daha iyi olucam inşallah, işe güce vericem kendimi, belki çok para kazanırsam gücüm kuvvettimde yerine gelir.

pic thread'in içine ettim, millet gülmek için giriyordu işe bak..

şöyle komik bir şey koyayım nostaljik, sizde burdan devam edin ne olursunuz, bende yarın sabah işe gidince bu konudaki resimlere bakıp tebessüm etmeye devam edeyim. (:

Sosyal ağlarda paylaş

abi ağzımıza sıçtın gece gece.
öyle gitmek olmaz.

aç bir başlık sen burada mühendis avukat doktor işletmeci programcı türlü türlü insan var. kazaklarımızı giyer birbirimize sarılır statik elektrikten oluşan sinerji ile hem derdine ortak olur, hem de sorununa belki farklı bir paradigmadan bakar farklı açılımlar yaparız.

aç sen hadi.
Sosyal ağlarda paylaş

Solozzo said:

troll filan değil bu, manyaklık olur öyle bir şey yapmak. dava en az 2.5 yıl sürecek diyor avukatım, perişanlık yani ama zamanla daha iyi olucam inşallah, işe güce vericem kendimi, belki çok para kazanırsam gücüm kuvvettimde yerine gelir.

pic thread'in içine ettim, millet gülmek için giriyordu işe bak..

şöyle komik bir şey koyayım nostaljik, sizde burdan devam edin ne olursunuz, bende yarın sabah işe gidince bu konudaki resimlere bakıp tebessüm etmeye devam edeyim. (:

geçmiş olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...