Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

yazık nan böyle veriyolar gazı kızlarımıza onlarda oramla gurur duyuyorum, yok büyüleciyim falan. buramı ayrı seviyorumlar..

pembe iphone kılıfıda kullanıyomusun, fok balığı sesleride çıkartıyor musun, ben arabalardan hiç anlamam deyip sonra çıktığın adamların arabasına binince ilk iş radyoya uzanıp kanalı değiştiriyomusun, evindeymiş gibi rahat ediyomusun?
Sosyal ağlarda paylaş

Solozzo said:

pembe iphone kılıfıda kullanıyomusun, HAYIR. ayrıca BB'ciyim

fok balığı sesleride çıkartıyor musun, HAYIR

ben arabalardan hiç anlamam deyip sonra çıktığın adamların arabasına binince ilk iş radyoya uzanıp kanalı değiştiriyomusun, HAYIR

evindeymiş gibi rahat ediyomusun? EVET
Sosyal ağlarda paylaş

coco said:

Zep said:

Hmm popon var memeler de yerinde o zaman cirkinsin kesin?

ahahahah.
hayır büyüleyici olduğum kanısı yaygın.

Tebrikler ön elemeyi gecmis bulunuyorsunuz.Pmle kontakt bilgilerinizi bir adet mayolu fotoğrafinizla beraber iletirseniz eğer arkadaslarimiz size donuceklerdir.

Tesekkurler

Paticik model& talent agency
Sosyal ağlarda paylaş

Popo ve memeler bir yana coco iyidir ya.

Az cok bir cok konuda fikri var, oturup ekonomi bile tartisabiliyosun (yetemese de cogu zaman hehe)

İki cift laf yapamayacagin duz turk kizlarinda baya otede ablamiz mental olarak guzel olmasa da olur boyle bağyanlarada ihtiyaci var turk toplumunun.
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

Popo ve memeler bir yana coco iyidir ya.

Az cok bir cok konuda fikri var, oturup ekonomi bile tartisabiliyosun (yetemese de cogu zaman hehe)

İki cift laf yapamayacagin duz turk kizlarinda baya otede ablamiz mental olarak guzel olmasa da olur boyle bağyanlarada ihtiyaci var turk toplumunun.

olm dur bi resim gelsin ondan sonra yağla. çok erken başlamışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...