Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Klişe şey çoktu evet ama

Keltoşun ısırılması sahnesi hariç güzel bölümdü bence. Hikayeler falan hoştu.

Isırılmasını da aslında Morgan gibi artık ölmek istemesine bağlayabiliriz gibi, ölümden korkmaz umursamaz bi havası vardı genel olarak.
En son anlattıklarından sonra onun da eksikmiş bir kaç tahta belli oldu asdf

Sosyal ağlarda paylaş

Morgan'ın çocuğunun nasıl öldüğünü biliyor muyuz? Ben unuttum bi sürü şeyi.

Bi de Morgan'la Rick ilk karşılaştığında, zombi karısı evin kapısını açmayı deniyordu. Zombiler hafızalarının ufak bir kısmını koruyordu gibisinden bi muhabbet yapmışlardı orada ama sonra bir daha hiçbiryerde karşımıza çıkmadı bu durum. Öyle değişik bi zombi modu deneyip sonra vaz mı geçtiler ne yaptılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Bi de Morgan'la Rick ilk karşılaştığında, zombi karısı evin kapısını açmayı deniyordu. Zombiler hafızalarının ufak bir kısmını koruyordu gibisinden bi muhabbet yapmışlardı orada ama sonra bir daha hiçbiryerde karşımıza çıkmadı bu durum. Öyle değişik bi zombi modu deneyip sonra vaz mı geçtiler ne yaptılar.

Bu salak Morgan yine zombi karısını öldürmeye kıyamıyor o da çocuğu ısırıyordu kendisinin Rick'e anlattığı kadarıyla. Çizgi romanda ise tıpkı Vali gibi dönüşmüş çocuğu zincirle eve bağlamış başında bekliyordu. Rick de bunu dövüp önüne katıp götürüyordu yanlış hatırlamıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Bu durum benim de dikkatimi çekti. Olayın ilk günleri falan herhalde ve zombiler henüz çürümeye başlamamış diye düşünüyorum. Yoksa bu kadar bariz makyaj değişikliği yapmış olamazlar. Şimdi tüm zombilerin kaburgaları, boyunlarındaki damarlar, diş etleri falan görünüyor. Yahut senin dediğin gibi konsept değişmiş olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...