Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okullarda kılık kıyafet serbest

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Türban yasak hala.

"yönetmelikte kılık ve kıyafetle ilgili getirilen sınırlamalar ise şöyle;

-öğrenciler, öğrenim gördükleri okulun arması ve rozeti dışında nişan, arma, sembol, rozet ve benzeri takıları takamaz.

-insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen ve mevsim şartlarına uygun olmayan kıyafetler giyemeyez,

-yırtık veya delikli kıyafetler ile şeffaf kıyafetler giyemez.

-vücut hatlarını belli eden şort, tayt gibi kıyafetler ile diz üstü etek, derin yırtmaçlı etek, kısa pantolon, kolsuz tişört ve kolsuz gömlek giyemeyez.

-siyasî sembol içeren simge, şekil ve yazıların yer aldığı fular, bere, şapka, çanta ve benzeri materyalleri kullanamaz ve giysileri giyemez.

-okul içinde baş açık, saçlar temiz ve boyasız olarak bulunur, makyaj yapamaz, bıyık ve sakal bırakamaz."

http://www.trthaber.com/…t-artik-serbest-64861.html
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

çok şaşırdım, hiç lafı falan edilmemişti. çat diye kalkmış..

tek tip kıyafet iyiydi ya, diğer türlü ne giysem derdi olcak. keşke iş yerinde de tek tip kıyafet olsa..

O_o

mühendis değilmisin sen??

işe giderken ne giysem diye düşünen meendisten şüphe duyarım arkadaş!

tüm gün bi tek robotların görüyor seni
onlara güzel gözükmek istiyorsan başka tabii sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

antiban said:

bu parası olmayan utanır geyiği de baydı artık.

ailesi fakir olan çocuk sanki hiç sokağa çıkmıyor tv izlemiyor. çocuk da olsa farkındadır zenginlik nedir fakirlik nedir.

ben ilkokuldayken hiç bilmezdim hani kim ne kadar zengin, aynı şekilde orta 2 ye kadar da bu böyle gitti sonradan anlamaya başladık. yıllar sonra "ulan ben kimlerle okumuşum piiii" dedirtecek insanlarla okumuşum

o tek tip muhabbetinde algılamak zordu

ha ilkokulda serbest olsun ortaokul lise yine üniformalı olsun derim hadi lisenin son iki senesi de serbest olsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...