Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arap sonbaharı

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

maesselam said:

Soris said:

Ben diyorum burası heroic dungeon şakirtler için de kimse inanmıyo haha

sende fire elemental bossa scorch calisan mage'sin heralde patron lol

benzetme yaparken mantik kullanilir. durup dururken sen de o zaman ucmaya calisan tavuksun diyince komik olmuyo.

sen en iyisi birak bu isleri. yak bi sigara.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

maesselam said:

niye bu terbiyesiz herifin kelimesini sildiniz? benim mesajimida silmissiniz.aynisini biz desek direkt banlardiniz.haktan hukukdanda bahsetmeyin o zaman
akp hukuku gibi düşün buradaki hukuku işte.

o zaman icinizdeki kinden oturu yapilanlari hakediyorsunuz .oylemi?

herkesi akp li diye yaftalaya yaftalaya adamlar %50 aldi,boyle devam ederseniz %80'i goturecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

maesselam said:

niye bu terbiyesiz herifin kelimesini sildiniz? benim mesajimida silmissiniz.aynisini biz desek direkt banlardiniz.haktan hukukdanda bahsetmeyin o zaman

ağlama melis

http://img94.imageshack.us/img94/5697/hahhahh.png

lol geçen şunu google'da aluriel diye bile arattım bulamadım iyi oldu
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

Giovanni said:

Demokratik iste halk devrim sonrasi Mursi'nin yetkilerini genisletme talebine karsi ayaklaniyor?

mubarek zamaninda 10 kisi bir arada yuruse sorgusuz sualsiz 10 sene yatiyorlardi.

neden yurudukleri ortaya cikti

said:
CAIRO (Reuters) - Protests by Islamists allied to President Mohamed Mursi forced Egypt's highest court to adjourn its work indefinitely on Sunday, intensifying a conflict between some of the country's top judges and the head of state.

At least 200,000 of Mursi's supporters attended a rally at Cairo University on Saturday. His opponents are staging an open-ended sit-in in Cairo's Tahrir Square, the cradle of the uprising that toppled Hosni Mubarak in February 2011.

tepeden inme demokrasi mi dedi birisi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...