Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hatıralarımda

Craven

Öne çıkan mesajlar

servisle okula giderken birden bir an hatırladım.anime bir çizgifilm. şöyle bi sahneydi

düşmanı uçurumdan sallanıyor düşecek olan adam kılıcını tutuyor öbürüde kılıcın keskin yönü ile düşmesin die tutuyor ki bu onun düşmanı elleri kanıyor flaan ama adam düşüyor bırak beni diyor.sonra bu böyle çok ilerki bölümlerde aşmış karizmatik vir varlık olarak geri dönüyordu.

kılıçtan elleri kanayan adam asıl karakterdi nasıl biri olduğunu hatırlamıyorum ama ellerini tutuyordu kanıyordu ve ağlıyordu düştüğü için o sonra ellerini sargıyla sarmıştı onu hatırlıyorum bide.kılıçla falan ilgili bişeydi[hline]Once I had a mind
And thoughts was given

But nowadays, in this evil age
All my sense is somewhere else

Once I had a soul
I was one with my god

But now I am abandoned
Banished from these lies

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

benimde arada bi aklıma ZRANK diye bi an bi kare geliyo izlediklerimden ama sonra uçuyo gidiyo....[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

hmm robin hood olabilir ama yanlış hatırlamıyorsam avrupa (ingiltere sanırım) yapımıydı ama anime stiline yakındı çizgiler. fazla izlememiştim en son brt veriyordu sanırım..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bütün bölümlerini izledim onun(zamanında) , sevmemiştim... dandirikten bişidi. ok atan çocuğun sevdiği kızın boynundaki haçtan garip bi ışık çıkıyor , hepsi yeniden eski yaralarından falan arınmış biçimde yeniden yapılanıyorlar vs.. eheh[hline]Neden anlamıyorsun denediğimi?
Bütün gözyaşlarımı senin için akıttığımda...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...