Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sürücü kursu hocaları

Snake

Öne çıkan mesajlar

ne kadar kalitesiz insanlar lan. minibüsçü taksici bile entelektüel sayılır bunların yanında. tamam anladık araba kullanmayı bilmekten başka bi beceri istemiyo hoca olmak ama bu kadar kolay yapılan başka işler de var. neden bu tipler bu meslekte yoğunlaşmış pek çıkartamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 saat kadar önce trafikteydim ve önümde tam 5 km'yi farları yanmadan kateden bi bayan sürücü vardı. Sellektör de yaptım ama anlamadı, taciz sanmasın diye de üstelemedim. Sonra evine geldi herhalde bi sokağa girdi.

Bu hikayeden ehliyet kurslarını ve kurs hocalarını değerlendirin işte.
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye'nin ortalama eğitim seviyesi ortaokul 6ydı. 7'ye daha yeni yükselmiş olabilir. ilkokul çoğu insanın alma materi. bütün bu insanların ortak bir alanı paylaşmaya kalktıklarında ne olacağını tahmin edebiliyorsundur umarım. bir de bu insanlara eğitim verenleri düşün işte. trafikte yaşanan sinir harbinin nedenlerinden sadece birisi bu. kalkıp bütün bu insanlarla iş ilişkisi kurmayı kendisine meslek edinen insanlar bundan nasıl etkilenirler düşünmek lazım.

türkiye'de sıraya girmeyi bilmeyen insanlar, yaya geçitlerinde yayalara yol vermeyenler vesaire vatansever veya namuslu insanlar olduklarını iddia edebiliyor. insan hayatının riske girebileceği bir ortama girmeden önce onun eğitimini veren insanların garip olmamasını beklememek lazım memleketimizdeki sürücü hatalarından kaynaklanan trafik kazalarını görünce.

bu arada şunu da ilave etmek isterim ki sürücü kurslarının direksiyon hocaları arasından çok mükemmel insanlar da çıkabiliyor eğitim seviyesine bakmaksızın. lise dershane hocası veya eski kamyoncu olan çok iyi insanlarla tanışmıştım zamanında. öyle hepsi de kötü değil ama her işte olduğu gibi bunda da yüzüne bakılacak adam az.
Sosyal ağlarda paylaş

Snake said:

ne kadar kalitesiz insanlar lan. minibüsçü taksici bile entelektüel sayılır bunların yanında. tamam anladık araba kullanmayı bilmekten başka bi beceri istemiyo hoca olmak ama bu kadar kolay yapılan başka işler de var. neden bu tipler bu meslekte yoğunlaşmış pek çıkartamıyorum.

ayak ustu minibus ve taksicilerede giydirmiş : ) duymasınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

türkiye'de sıraya girmeyi bilmeyen insanlar, yaya geçitlerinde yayalara yol vermeyenler vesaire vatansever veya namuslu insanlar olduklarını iddia edebiliyor. insan hayatının riske girebileceği bir ortama girmeden önce onun eğitimini veren insanların garip olmamasını beklememek lazım memleketimizdeki sürücü hatalarından kaynaklanan trafik kazalarını görünce.

direksiyon dersindeyken yayaya yol veriyodum hoca olan herif azarladı "NE YOL VERİYOSUN GEÇİŞ SENİN HAKKIN ROROARROROR" diye. mantalite süper.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...