Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 gün kaldı büyük güne[countdown thread]

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

siz gene kendi ulkenizdesiniz bide beni dusunun elin gurbet ellerimde butun turk arkadaslarimin okulu bitmis tatildeler ben ise yapa yalniz son gunbler gecirmeye calisiyorum 5 hafta kaldiii :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
her gece turkce muzigi acip sigarami yakip sabahlara kadar oturup turkiyedeki lise ortamaini arkadaslarimi dusundukce aglarim
igrenc bisi ama bu gunlerin sonu aciktir mutlu olucagiudir nese cok sacmaladim sizinde caininzi fazla sikmiyim herkeze basarilar sabirlar allah bizleri korusun kurtarsin[hline]Hepsi Gercek...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
uhuh yeniden gündeme getiriyorum sanırım 10-13 işgünü kalmış oley diyorum :)
12 gün kaldı sanırım 13 hazirana ohh yani haftasonu hariç :)
neyse 3 haziranda özgürüm..
:)
poff yarınki sınav off off :([hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
başka ne olabilir tabi sevgili :)
arkadaş ortamı fena değil tabiki ancak dersler yazılılar gerçi çok az kaldı benim için ancak yarınki sınavı hiç takmıyorum şuanda off :([hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 27 May 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
Kolaymı?

11 senelik eğitim öğretim yılını sırf bu sınav için okumadıkmı?
İşte 11 yıl geçti ve şimdi hayatımızın dönüm noktasındayız.[hline]bla bla bla ...

O noktada virajı bir alamazsak fena olur ama.(bir kere daha deneme hakkı var ama ne kadar tutar birincinin yerini?)Bu sene hayırlısıyla atlatsak iyi olacak.(off bökle diyom ama bi türlü ders çalışmaya ikna edemiom kendimi yaaa)[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayar başında otururken midesinde bir burulma hisseden sadece benmiyim bu yazıları okurken yoksa başka dostlarda varmı?Ders çalışırken oyun oynasam internete girsem diyorum.Bilgisayara oturuncada ulan ders çalışmak lazım diyorum.(daha demin 200 tan soru çözdüm yaa yetmezmi???Lanet olası vicdan dene şey.İçimde bağırıp duruyor.Bişey daha var bağrıan ama ne anlamıyorum:D şu sınav bitsede kendimi dağa taşa vursam)Off birde şu sınavdan 10 gün önce yılsonu balomuz var.Abi ne bela iştir o yaaçArkadaşalr inatla takım lbise giyeceksin diyorlar.Ben kot pantolon t-shirt giysem olmazmı yaa.Birde bununlamı uraşacam[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...