Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cok fena WAAAGHHHH ım geldi


ursusarctos

Öne çıkan mesajlar

Nerdesin ve oynayacak kadar geniş bir mekan biliyor musun?
Gel marinelerim her türlü kafiri ezmeye hazırlar.

"In the name of the most holy Emperor we shall crush the green tide of orkdom!"
"LONG LIVE EMPEROR FOR WİTHOUT HIM WE ARE NOTHING!"[signature][hline]Caramon-Kadınlar,seksen yaşındayım ve onaltı yaşımda onları ne kadar anlıyorsam, şimdi de o kadar anlıyorum.
All hail The lord and master Foamy the Squirrel
]All hail the lord and master Foamy the Squirrel
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun kurallarıyla oynamak ıstıyorsan, Ristes of war diye bı oyun vardı, oyun cıktıgındaki kurallara baya uyuyordu o ama aynısı degıldı, ki o zamandan bu zamana kuralla baya bı degıstı.

Ha yok evrenı anlayım ne ne ıse yarar, assault squad nedır tactıcal squad nedır, termınatorler neden herkezı dover gıbı seylere takıldıysa aklın, mıs gibi chaos gate var onu oyna.

Bı tane warhammer oyunu varkı (40k degil) onun oyun sistemı masaüstunun aynısıydı ısmını hatırlıyamıyorum sımdı, hatırlıyan olur kesın onuda deneyebılırsın.[signature][hline]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Walla W40K'dan anlamam ama Warhammer'da çok pis ork keserim :-P

Cuce'nin bahsettiği oyun sanırım Warhammer: Dark Omen.
Bir de onun daha eski versiyonu vardı, sanırım onun da adı Warhammer: Shadows Of The Rat[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

valla en yakın 40k pc oyunu chaos gete idi ama oda eski sistem yani 2nd ed. şimdi 4. ed çıkıyo kurallar daha farklı ama hem RP için hem ucuz olması açısında Inquisitor diye ayrı bir GW W40 oyunu var onu tavsiye ederim.[signature][hline]Ben ayaktaki dikenim, Kapıdaki cüzzamlıyım, Ensendeki çıbanım, Çorbandaki sineğim,
Korku ve dehşetin habercisi...
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

@Ursus:özelden konuşalım

inquisitorda amaç savaştan çok rp dir. Hikaye de Engizisyoncuların imparator dışında kimseye cevap verme sorumluluğu olmaması yüzünden birbirleri ile
karşı karşıya gelmeleri. 40k kuralları çok geçerli değil teorik olarak 3 kharne demonu tek başına alacak bir demon hunter üretebilirsin ama amaç o değil üstelik bu oyunun oynandığı ortamda munchikin diye dışlanma faktörü de var.
(noktalama işaretleri için özür diliyorum)

Örnek: Mutasyon sebebiyle heretic ilan edilen bir space marine chapterının, kurtarılmasını isteyen ve yokolmasını isteyen karakterlerin karşılaşması.

[signature][hline]Caramon-Kadınlar,seksen yaşındayım ve onaltı yaşımda onları ne kadar anlıyorsam, şimdi de o kadar anlıyorum.
All hail The lord and master Foamy the Squirrel
]All hail the lord and master Foamy the Squirrel

[Bu mesaj nightstalker tarafından 12 Kasım 2004 11:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...