Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paypalı olan baksın

rapper256

Öne çıkan mesajlar

@NeoStyle Yok ya ben kendi karakterimi kendim kasmadan o oyundan zevk alamıyorum. Benim için karakterimi kendim kasmam lazım, ona emek harcamam lazım, onunla bütünleşmem lazım.

@Dark_Soul
Warhammer'ı neden o kadar küçümsüyorsunuz ki? Gayet güzel oyun Warhammer. Hem de pvpye dayalı. Wow falan bana göre değil. Guild Wars falan da oynamam ben. Warhammer, hayranı olduğum tek evren. Bu yüzden oyunu da güzel geliyor. Ki zaten ben eski KO'culardanım. Yani beni pvpden başkası kesmez. Ben bu oyunu RR100 karakter kasana kadar oynayacağım. Ama şu an psikiyatrik ilaçlar kullandığım için oynadığım oyunlardan pek de zevk alamıyorum. Zaten key almamın sebebi de oyunda bir şey bakmaktı. Trial oynuyordum, baktım Norn kapalı, sadece Badlands var. En son Azgal ile Norn birleşmişti, sadece Norn ve Badlands vardı. Bir baktım Norn deaktif olmuş. Ben de acaba server mı kapandı yoksa trial olduğum için bana mı kapalı diye merak ettim. Ayrıca Oceanic serverında da 2 tane karakterim var. Acaba Warhammer için açtığım hesap bu hesap mı diye merak ediyorum. Oceanic'teki karakterlere bakıcam. Takıntılıyım biraz, zaten benim psikolojik rahatsızlığım da bu.
Sosyal ağlarda paylaş

@Dark_Soul Tam üstüne bastın. Bir şeyler anlatacağım şimdi, uzun sürebilir. Okumak istersen oku, istemezsen sen bilirsin.

Ben PC'yi 2007 yılı gibi aldım. Millet ilkokuldan beri PC sahibiyken ben taa 2007'de alabildim PC'yi. Tabi maddi imkansızlıklar yüzünden alamıyordum. PC'yi aldım ve şimdiye kadar oynadığım oyun sayısı iki elin on parmağını geçmez. Neden böyle oldu bilmiyorum. 5 yılı ne yaparak geçirdim onu da bilmiyorum. Genelde mmorpg oynadım ben hep. Ve takıntılıydım. Oyunları oynamaya başlayacağım zaman içimden gelmiyordu. Çünkü eksiktim, İngilizcem yoktu, bilgisayarım iyi değildi. Ben de İngilizce öğrenmeden ve her oyunu full ayarda açacak bir PC'ye sahip olmadan oyunları oynamamaya karar verdim. Daha sonra bu Obsesif Kompulsif Bozukluk rahatsızlığım vardı. Önceden de başıma gelmişti bu hastalık fakat ilaçları tedavi tamamlanmadan bırakmıştım. Daha sonra nüksetti hastalık. Tam 2 yıldır hiçbir oyun oynamadım. Yani arada oynadığım ufak oyunları ve zaman geçirmek için oynadığım oyunları saymazsak. Yani Single Player oyunlardan bahsediyorum. Single Player oyun oynamıyorum 2010'un Aralığından beri. Çünkü bu ilaçlar beni depresifleştirdi, yaşama sevincimi kırdı. Bir oyun oynamaya başlasam bile anlayamıyorum zaten, ilaçlar beynimi çok etkiliyor, anlamam güçleşiyor. Yani senin dediğin gibi 18 yaşından beridir PC oynamıyorum. 20 yaşındayım hala oyunsuzum. Şimdi çok güzel bir PC'ye sahibim. Tek sorun tedavinin bitmesi. Tedavim bitince PS1'den itibaren tüm oyunları oynayıp bitireceğim. PS2 de alacam. :D Neyse ben umutluyum yani, inşallah en kısa sürede iyileşirim.

He bu arada bazı oyunları sırf zaman geçirmek için oynadım. Onlar da ilerlemeli olmadığı için oyundan saymıyorum onları. Mesela Warcraft 3 Bleach versus One Piece oynardık arkadaşlarla. Ben o kadar zevk almazdım oyundan. Sırf zaman geçirmek için oynardım. Warhammer Online'ı da zaman geçirmek için oynuyordum, fazla zevk almıyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada beyler bir konuyu nasıl takip ediyoruz? Bir şey yazıldığında falan uyarı gelmesi için napmak lazım? İlla konunun linkini yerimlerine eklemek mi lazım? Yukarıda Takip Et butonu var ama nasıl işliyor bilmiyorum.

@aquila Evet, hala para alıyor. :D Ama bence Warhammer bitmedi diyecem de, başka oyun da oynamadım ki adam gibi. Bir KO oynadım, Cabal oynadım, 2moons falan oynadım. Wow falan oynamadım. Farklı farklı oyunları da deneyecem, hele bir iyileşeyim de.
Sosyal ağlarda paylaş

rapper256 said:

@Dark_Soul Tam üstüne bastın. Bir şeyler anlatacağım şimdi, uzun sürebilir. Okumak istersen oku, istemezsen sen bilirsin.

Ben PC'yi 2007 yılı gibi aldım. Millet ilkokuldan beri PC sahibiyken ben taa 2007'de alabildim PC'yi. Tabi maddi imkansızlıklar yüzünden alamıyordum. PC'yi aldım ve şimdiye kadar oynadığım oyun sayısı iki elin on parmağını geçmez. Neden böyle oldu bilmiyorum. 5 yılı ne yaparak geçirdim onu da bilmiyorum. Genelde mmorpg oynadım ben hep. Ve takıntılıydım. Oyunları oynamaya başlayacağım zaman içimden gelmiyordu. Çünkü eksiktim, İngilizcem yoktu, bilgisayarım iyi değildi. Ben de İngilizce öğrenmeden ve her oyunu full ayarda açacak bir PC'ye sahip olmadan oyunları oynamamaya karar verdim. Daha sonra bu Obsesif Kompulsif Bozukluk rahatsızlığım vardı. Önceden de başıma gelmişti bu hastalık fakat ilaçları tedavi tamamlanmadan bırakmıştım. Daha sonra nüksetti hastalık. Tam 2 yıldır hiçbir oyun oynamadım. Yani arada oynadığım ufak oyunları ve zaman geçirmek için oynadığım oyunları saymazsak. Yani Single Player oyunlardan bahsediyorum. Single Player oyun oynamıyorum 2010'un Aralığından beri. Çünkü bu ilaçlar beni depresifleştirdi, yaşama sevincimi kırdı. Bir oyun oynamaya başlasam bile anlayamıyorum zaten, ilaçlar beynimi çok etkiliyor, anlamam güçleşiyor. Yani senin dediğin gibi 18 yaşından beridir PC oynamıyorum. 20 yaşındayım hala oyunsuzum. Şimdi çok güzel bir PC'ye sahibim. Tek sorun tedavinin bitmesi. Tedavim bitince PS1'den itibaren tüm oyunları oynayıp bitireceğim. PS2 de alacam. :D Neyse ben umutluyum yani, inşallah en kısa sürede iyileşirim.

He bu arada bazı oyunları sırf zaman geçirmek için oynadım. Onlar da ilerlemeli olmadığı için oyundan saymıyorum onları. Mesela Warcraft 3 Bleach versus One Piece oynardık arkadaşlarla. Ben o kadar zevk almazdım oyundan. Sırf zaman geçirmek için oynardım. Warhammer Online'ı da zaman geçirmek için oynuyordum, fazla zevk almıyordum.

Yalnız o hastalıktan MMORPG oynayarak kurtulamazsın hatta daha da kötüye gider.Kızlı-erkekli arkadaş grubu bulup bol bol onlarla takılman lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ilaç kullanıyorum işte. İlaçları kullandığım için iyileşecem. Zaten hastalıktan kurtulmak için değil, zaman geçirmek için oynuyorum mmorpg'yi. Oyun oynamam da iyileşmeme mani olmaz sanırım. Ama dediğin gibi tek başınayken falan insan daha da çok takıyor bazı şeyleri. Kafamın sürekli dolu olması lazım, takıntıları düşünmemem için. Ama arkadaş yok ne yazık ki, arkadaş olsa gezerdim. Ayrıca bu forumda yazdıklarımın önemsenmesine alışkın değilim. Bir şey yazarken pot kırar mıyım falan diye tedirgin oluyorum hep. Adamlar nabıyor ediyor trolleyecek bir şey buluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...