Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GGCUP BetaKey (HoTS) Turnuvası No:25

Bursat

Öne çıkan mesajlar

ayrıca

Yıldız takımının yeni kadrosuyla yapacağı gösteri maçı Laserist, AntiHumanist ve PainAddict'in sunumuyla saat 21:00'da! Streamın sonunda şanslı izleyicilere DotA 2 betakey verilecektir. Bizlerden ayrılmayın. www.elektrospor.com sitesindeki DotA 2 kısmından izleyebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

paladinpala said:

bana yine düşmeyecek yav. hiç şanlı değilim bu beta keyler konusunda. wings of liberty için de diablo 3 için de ne kadar tırmaladıysam key bulamamıştım. umarım bu sefer şansım kırılır da buradan bir key düşer. ama yine de umutsuzum. 8-)

diyorsan ki bir sonraki buluşmada ilk biran benden girip alıp veriyim :P
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

paladinpala said:

bana yine düşmeyecek yav. hiç şanlı değilim bu beta keyler konusunda. wings of liberty için de diablo 3 için de ne kadar tırmaladıysam key bulamamıştım. umarım bu sefer şansım kırılır da buradan bir key düşer. ama yine de umutsuzum. 8-)

diyorsan ki bir sonraki buluşmada ilk biran benden girip alıp veriyim :P

ayıp ettin sleeep. geçen arkadaşın biri daha sormuştu bir biran varsa gelir içerim demişti. ben de bira köpeğin olsun demiştim. aynı şey senin için de geçerli. bundan sonraki ilk toplaşkamızda ben de olursam ilk biranda ikinci biranda benden olsun. beta key veremessende canın sağolsun. yine de biraların benden. :)o
Sosyal ağlarda paylaş

OBAAAAAAA ÇIKTI LAN ÇIKTI YEMİNLEN ÇIKTI!!!!!!

Çok teşekkürler arkadaşlar bu organizasyon için. Gerçekten çok istemiştim. hayatımda çok istediğim bir şey ilk defa istediğim zaman gerçekleşti. Beta key için çok teşekkürler. elektrospor, starcraftturkiye, gambit, hüseyin, bursat ve organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkürler.

sevinci biraz abarttım ama kusura bakmayın. :D

bu arada paticikte farklı nick kullanıyorum ama starcraft battle.net te kullandığım account cakolas.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...