Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Meme, işe yaramaz bir organdır.

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Bariz memelerden ziyade kuytu kosede kalmis memeleri kesfetmeyi daha cok seviyor kendisi. Basliga koskocaman meme yazinca dalmiyor, 100 post arasinda kucultulmus harflerle olsun, spoya alinmis sexy bi dekolte olsun damlar ama.

Haaa bir de en son meme alert ampulu patlamisti , ondan da gecikmis olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

işim var. vaktim yok şimdi. gece konuşuruz anca.

adam haksız
tartışılacak bişi yok.

bi ihtimal karısı meme kanseri olup iki memesini de aldırtmış olabilir. ya da yakınındaki birisi.

kadınlar neyse ki sadece göğüsleri ile dişilikleri tanımlanan canlılar değiller. dişi olmaları ve bize çekici gelmeleri dudaklarından, göz süzüşlerine, el hareketlerinden o muhteşem göğüslerine kadar tam anlamı ile bütün bir sistemdir.

kanser olup göğüslerini aldırmış kadınlar "daha az kadın" değillerdir. onlara karşı eşlerinin sevgileri elbetteki devam edecektir.

bunun dışındaki durumlar için bakarsak eğer "parmağımı keseceklerine iki göğsümü de kesin derdim" cümlesi tamamen saçmalık bi cümle.

muhteşem bir denge hakim kadının vücudunda. meme kanseri gibi zaruri durumlar olmadığı sürece bu güzelliğin herhangi bir şey için bozulmasına elbetteki kimse taraf olamaz.

ya dediklerini hatalı diyor, ya dedikleri çarpıtılıyor ya da istediği göğüslere ulaşamamış bir sarhoş.

Sosyal ağlarda paylaş

gogus kanserının kadın olumleırnın bırıncı sebebı olmasına ınanmadım ben acıkcası.
trafik kazaları akciger kanseri, obezite, şiddet falan hepsi gogus kanserınden sonramı geliyomus?

ayrıca gogus aldırmak gogus kanserının nasıl onlemi olabilirki?
gerekli olmaıdğı halde gogus aldırmak kadar ciddi bir ameliyat yapmak nasıl bir onlem olabilir?

oyle bir konusmuski, sanki kanser yayıldığı ıcın gogsu alınması gereken kadınlar gurur yapıp aldırmıyo gogsunu bu yuzden binlerca kadın ölüyo falan gibi. tanıdığım var gogus kanseri olmus şimdi aklımdan bile sayınca 5 tane, hiçbirinden böle bi durum duymadamım, yok öle bir akım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...