Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Nazi Partisi

spurdo

Öne çıkan mesajlar

ya beyler işin özüne inilsin öyle tartışın,

spurdo

ırkçılıktan ne anladığını, nelerin hoşuna gitiğini ayrıntılı bir ve açık bir dille tane tane bir anlatsana

ben zannetmiyorum ki, kafkasya gibi millet ayrılsın, sonra birbirine girsinler demek istesin

ama bazen kelimelere sözlük anlamlarının dışında manalar yüklediğimiz zaman, cümle dinleyenin kafasında farklı yerlere gidebiliyor, veya dinleyenin kafasındaki mana farklı ise...

şimdi şöyle bir durum var, eğer dünya üzerindeki her etnik köken kendi ırkçılığı yapmaya başlar ise serbest olarak, bu sefer daha kalabalık veye güçlü olan diğerleri üzerinde hakimiyet kurmaya başlar, yani 2000 yıl öncesine döneriz ve elimizde kılıçlar yerine kitle imha silahları olduğu içinde sonucuna da kıyamet diye biliriz, bunu engellemenin yolunu ben göremiyorum, ister ırk üzerinden olsun, ister güç odaklarının güç mücadelesi olsun, daha doğrusu güç odaklarının ırk, din, namus gibi söylemleri kullanarak kitleleri hareket etirmeleri insanın doğası bu ve bu düzende nasıl önlenebilir fikrim yok, gücün kaynağını kesmen lazım ama elinden şekeri düşünce ağlamaya başladığında ne yapabilirsin?

ama şöyle yapsak, insan doğası dedik ya, değişmiyor (-insan öğrenen ve duyguları olan bir canlı olduğu için silemezsin silsen bilr doğal ortamında yine evrimleşir,) bu ırk din v.b. gibi katalizör duyguları belirli bölgelere toplasak? şöyle bir söz var, ırkçı en iyi karşı ırkın ırkçısı ile anlaşır niye çünkü kendi isteklerini biliriler

mesela nazi almanyası, bu topraklar almanların ve biz burada tek hakimiz diyorlar, tamam sen orada dur senden sorulur oralar, ama fransaya polonya geçmek yok dersek, benzerlerini bütün dünyaya uygularsak, bu ülke halkları da, ülkelerini ve sosyal ve diğer konularda en iyi olmaya motive edersek (din olur, ırk olur)

bence küresel bir çatışmanın önüne geçmiş oluruz,

ayrıca dini, ırkı silemezsiniz insan benliğinden ırkı silersen nasıl ırk kavramını çıkardıysa bu sefer farklı bir şey çıkaracak, din olmayacak min olacak, insanın tabiyatı bu,
Sosyal ağlarda paylaş

tamam zaten öyle olmalı.şu an her güçlü ülkede kitle imha silahı var,kolay kolay birbirine gireceğini zannetmem. öyle japonyaya atar gibi nükleer atamaz kimse.

benim anlatmaya çalıştığımda oydu zaten. kafkasyada biri güçlendi herkesi birleştirmeye çalıştı,ama karşısında kendinden ayrı çok sayıda ırkı buldu. o savaşta,çeçenler,adigeler ve osetyalılar da savaştı gürcistana karşı.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler otorite ben olursam dünya federasyonu kurucam. sonra kafatası araştırması yapıp bütün insan cinslerini anavatanlarına postalıcam.

bu insan cinsleri 3 delege gönderip dünya komisyonuna katılacaklar ve başlarında ben olucam.

bir tane yasa koydurup ortak üretilen 10 atom bombasını komiteye kullandırma yetkisi vericem. her kim ki(x özerk devlet) diğer insan cinsine karışırsa, diğer insan cinsleri komitesinin ortak kararı ile atom bombası kullanma yetkisi uygulamaya dökülecek.

dünya barışı.

problem?
Sosyal ağlarda paylaş

üstün ırk olarak türk ırkını düşünenleri de dünyanın ucundan aşağı atarım. iki gün önce isanın cenazesi falan mı vardı abi bu ne.

artık seks, görsellik ve zeka üstün ırkı belirler. at üstünde yayla gezmiyoruz malum.

hayır madem ırççılık yapıyorsunuz bari mantıklı yapın abi 30 sene sonra .Ss ile biten sms patlaması mı yaşatıcaksınız dünyada.
Sosyal ağlarda paylaş

Ali domuzu senden nefret ediyoruz
Almanya’da yaşayan bir Türk
Eğer diyorsa ki, ben bura doğumluyum
Biz onu şimdiden kayıp hanesine yazıyoruz
O şimdi kaçabilir ya da yalvarabilir, hatta polise gidebilir
Ama bunların hiçbiri işine yaramayacak,
Çünkü ezeceğiz onun yüzünü
Her kim diyorsa ki, bu çok bayağı
Görmesi lazım onun bu Türk domuzunu.
Ali yağmalıyor, çalıyor ve bir de küstah,
Ama o daha bugün ölecek