Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müjdat Gezen'den bomba tvit

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Soimyr said:

cetintas kardes sana türkçe derside verelim, "banlanmasına ragmen yüzsüzce geri gelmesinden ...." ile "cetintas sen yüzsüzsün" arasındaki farkı idrak edememen hakikaten üzücü.

Türkçe dersini sen al, "yüzsüzce geri dönen" dediğin zaman hakaret etmiyor musun yani? merak etme, şikayet etmedim. "banlanırım" korkusuyla Türkçe'ye takla attırmaya çalışmana gerek yok. Anlayacağımı anladım.
Ayrıca sana ne yahu, bu memlekette hapse atılan, bir sürü yolsuzluk dosyası olan adamlar milletvekili, bakan, başbakan oluyor...pati'den banlanıp geri dönmem neden yüzsüzce olsun?
.
.
.
valizimi toplayayım bari. daha havaalanı, çek in, bekle babam bekle, uçağa bin, sabahın köründe in...
hadi canım, teyk keyr.

edit: gizli hakaret: idrak edememek benim idrak edemeyeceğim ne söyleyebilirsin ki?
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

banlanmak çokta tın benim için. tek fark su cetintalkfhasşdflıashdiglköşşşş, ben türkçeyi iyi bildigimi iddia etmemekle ebraber, taa bu forumda ingilizcenin anadil oalrak türkçeyi zihnimdeki tahtından indirdigini yazmış bir insanım. oo yüzden türkçede typomuş, virgülmüş çokta umurumda degil. öte yandan mükemmel kemalistim diye dolanan sensen buna dikkat etmesi gerekende sensin. öptüm bebişim, nasılsa 2 haftaya gene banlanırsın bende gene geldigimde zaaa lol atıldıgın yere geri mi döndün derim.

hani newdonis ve ekürleri gibi bir kaç eski şakirti saymazsak en azından çoğu banı yediklerinde istenmediklerini anlayacak kapasiteye sahiplerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

"Sana türkçe dersi verelim"le başlayıp, "benim zaten türkçem iyi diye iddia etmiyorum"la devam edip, "türkçeyi kemalist olduğunu iddia eden adam bilmeli" şeklinde bitirerek çok şahane bir kısa hikaye oluşturmuşsun. Heyecanla takip ettim.

algıda seçiciliğe iyi örnek olmuşsun. yahu mesajımın neresinde Kemalizm var? Allah aşkına el insaf be kardeşim!!!
ayrıca adam gayet güzel yazabiliyor, senin avukatlığına da ihtiyacı yok ki, sana ne oluyor? Kemalizm'le ilgili bir sıkıntın varsa aç ayrı bir başlık tartışalım, ayıp ediyorsun. Vakit gazetesi yazarları gibi her bir şeyi Kemalizm'e getirmekten ne anlıyorsun-anlıyorsunuz?
tövbe tövbeeee....
Sosyal ağlarda paylaş

bende arkadaşların, xyz nizi sevmiyorum diye açıkladığım tek ciddi posta düzgün bir argüman sunamayıp "amerikalıların bir sözü vardır bilir misin?" spamlarına, ve sevgili cetintasın heleki internet gibi bir ortamda, herkezin kendisini sevmiyor olusunu anlayamamasını falan hayretle okudum ama ne yaparsın.

işin içinde anonimlik olunca vuruş serbest takılıyor insanlar. ki daha evveldeki postumda açıkladıgım gibi, işte bu at gözlüklü davranış yüzünden eleştirdikleri şakirtler, varsa nihala tsızcılar, =40 eder cinsi ülkücülerden vs prensipte, benim bakış açımdan zerre farkları yok, ve nasıl bu arkadaşlar bu tip insanalra zerre saygı duymadıklarını burada kaç kere belli ettilerse, kimseye göstermedikleri saygıyı kendileriinde hak etmediklerini söylüyorum ben.

bu arada redeagle beni eleştirirken, cetintasın alınıp, redeagle karsılık bir mesaj atması bir üst postta paha bicilemez sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Soimyr said:

banlanmak çokta tın benim için. tek fark su cetintalkfhasşdflıashdiglköşşşş, ben türkçeyi iyi bildigimi iddia etmemekle ebraber, taa bu forumda ingilizcenin anadil oalrak türkçeyi zihnimdeki tahtından indirdigini yazmış bir insanım. oo yüzden türkçede typomuş, virgülmüş çokta umurumda degil. öte yandan mükemmel kemalistim diye dolanan sensen buna dikkat etmesi gerekende sensin. öptüm bebişim, nasılsa 2 haftaya gene banlanırsın bende gene geldigimde zaaa lol atıldıgın yere geri mi döndün derim.

hani newdonis ve ekürleri gibi bir kaç eski şakirti saymazsak en azından çoğu banı yediklerinde istenmediklerini anlayacak kapasiteye sahiplerdi.

bebişim ne la ?!?!
yav sırf senin gibi adamlar için anket bile yaptım yahu burada yarı şaka,yarı ciddi "kalayım mı, gideyim mi" diye...
neyse. belli ki sıkıntıların var ve belli ki sıkıntılarının ilacı benimle tartışmak değil. hayatta başarılar dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Redeagle said:

"Sana türkçe dersi verelim"le başlayıp, "benim zaten türkçem iyi diye iddia etmiyorum"la devam edip, "türkçeyi kemalist olduğunu iddia eden adam bilmeli" şeklinde bitirerek çok şahane bir kısa hikaye oluşturmuşsun. Heyecanla takip ettim.

algıda seçiciliğe iyi örnek olmuşsun. yahu mesajımın neresinde Kemalizm var? Allah aşkına el insaf be kardeşim!!!
ayrıca adam gayet güzel yazabiliyor, senin avukatlığına da ihtiyacı yok ki, sana ne oluyor? Kemalizm'le ilgili bir sıkıntın varsa aç ayrı bir başlık tartışalım, ayıp ediyorsun. Vakit gazetesi yazarları gibi her bir şeyi Kemalizm'e getirmekten ne anlıyorsun-anlıyorsunuz?
tövbe tövbeeee....

abi bunu adama diyor sanırsam sana değil sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...