Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Android Custom ROM'ları

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

Kitkata geçtim, şimdilik bir problem yok, hızlı epey ama halen bir ios hızı yok bence, en azından app açılışlarında ufakta olsa hissetiriyor kendini, Belki daha sade bir rom çıkına özellikle sentinel çıkınca o sorun kalkar.

Quickoffice gelmiş google applarla güzel işte office standart.

Google Now gelişmiş epey şimdilik bir sıkıntı yok ama pil konusunda henüz bir şey demek zor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi anlamadigim bi durum var tamam kabul stock rom yavaş android de cunku gercek potansiyeli vermiyorlar bilerek cpu hep %45 civarı calisiyorda bu ios hizi dediginiz olay nedir lcd feedback se bitane kernel editörle yapiliyor hizdan bahswttigimiz bumudur dogru yoldamiyim merak ettim yoksa cok farkli birseydenmi bahsediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Gün içinde kullanma fırsatım oldu biraz daha, ve kitkat olmuş diyebilirim.

Akıcılık olayına gelince kendimi yalanlayabilirim pek rahatsız eden bir olay yok, sadece kamerada oda kullandıgım romdan kaynaklı bir durum sanırsam.

onun dışında çok güzel çekin kullanın derim 4.4 very gud.

Google Now çok güzel olmuş ama daha tam efektif kullanamıyorum, birde türkiyede sanırım bu tam kullanılamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi KitKat olmuş, ios nazikliğine kavuşmuş sonunda android, köylü tierden inanılmaz bir zıplama olmuş, ilk başladığınızda o farkı hemen hissedemiyorsunuz ama iconlar geçişler fontlar çok sevdim.

kullandıgım romdan kaynaklı bir kaç ufak tefek sorunlar var ama bunu nexus 5 ile yada moto x ile çok güzel tecrübe edebilriiz.
Sosyal ağlarda paylaş

daha öncekiler 80 falandı

gözümü kararttım şimdi omnirom kuruyorum

bu arada 4.4 ün en büyük olayı optimizasyonlar ve dalvik yerine geçecek olan ART test kullanımına izin veriyor olması

sanırım android 5.0 sürümü ART üzerinde koşacak tamamen
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada rom çok güzel be!

daha doğrusu çıplak hali ile Android... fontları beğendim baya, göze iyi görünüyor..

Samsung'un saçma eklentileri olmadan ferahlamış gibi..

Note 2 için olan ROM'da şöyle 2 sıkıntı var tespit ettiğim:

1.Aramayı kapatınca biraz takılıp kalıyor telefon uygulaması
2.Kulağınıza getirdiğinizde ekran açık kalıyor. Sanırım yakınlık sensörü ile ilgili bir problem var.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

En sevdiğim tarafıda stock olarak geldiği andan itibaren hiç bir şeye dokunmadan çok rahat kullanılıyor oluşu.

Bu.

Batarya yüzdesi görünümü hariç hiç bir şeyi değiştirme ihtiyacı hissetmedim

Hani specleri ne olursa olsun bundan sonra Nexus alacağım dedirtti.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...