Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LG Nexus 4

liberal

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
BalisticGel said:

Çok bi olayı yok zaten. Bi değişiklik rehber ve arayıcıda var. Artı artık mesaj alıp göndermek için varsayılan uygulama seçebiliyorsun. Ha birde sistemin harcadığı ram düşmüş benim ram kullanımı 700lerdeyken 500lere düştü.

arayıcının yeni tasarımı bariz kötü.

Ama bşka bi yenilik google cloud print var. Telefonumdaki ıvır zıvırı direk basabiliyorum evdeki printerdan. Bu güzel bi yenilik.

Dokundur öde de aslında çok güzel de işte bütün güzel google özellikleri gibi sadece amerikada bşladı
Sosyal ağlarda paylaş

BalisticGel said:

O da HP'nin belirli yazıcılarıyla mümkün.

Şimdi link vermeye üşendim de 4, 5markanın bütün network yazıcıları destekliypr. Kaldı ki gerek yok, yazıcıyı bağladığın bilgisauarda chrome kuruluysa bilgisayat açık olduğu sürece aynı şekilde çıktı alınabiliyo, ben de böyle kullanıyorum bu haliyle bile çok iş görüyor.

Ha bı arada 4.4le beraber pil süresi de iyileşti azıcık.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
şimdi şöyleki bi 4-5 ay önce aldım bu telefonu ben. bundan önce galaxy nexus vardı fakat elimden düşüp ekranı pert olunca değiştirmek zorunda kaldım. neyse alır almaz kitkatlı geldiğinden dolayı telefon bundan önceki android sürümündeki performansını bilmiyorum ya da hatalarını vs.

telefonda şu ana kadar şunları gözlemledim;

1. skype kullanırken telefonda menüye girmek neredeyse imkansız. ekran kendini karartıyor otomatik olarak ve tuş kilidi aç/kapat falan işe yaramıyor.
2. bazen arama geliyor, telefon çalıyor fakat kimin aradığı görünmüyor. arama kaydı tuşuna bastığında "çağrıya geri dön, beklet" vs gibi bi menü çıkıyo fakat onlara da erişim olmuyor.
3. arada kameraya girdiğimde telefon kendini resetliyor.

bunlar ve bunlara benzer minor/major problemler var. şimdi bu problemler telefonla mı alakalıdır ya da android sürümüyle mi alakalıdır? sizde de var mı? nasıl çözerim?

var mı bildiğiniz bi şeyler ağabeyler?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
BabacumMostors said:

benim telefonda sms yazarken şöyle bir sıkıntı oluyor, harflere basıyorum basıyorum yazmıyor duruyor bi sonra lag oluyor gibi zıpırıt diye yazı ekrana geliyor..

başına gelen var mı bundan? nedir?

Benim nexus 4 de 1 senedir 1 kere bile karşılaşmadım.

custom rom fln mı attın?

Telefonun klavyesi şişiyor, ram kullanımı yoğunsa arka planda sebep olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...