Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

LG Nexus 4

liberal

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Güzel telefon, 3 haftadır kullanıyorum. Şarjı bana 2 gün gidiyor yoğun kullanımda 1 gün. 4.3 sürümüyle performansı baya arttı ama şarjı biraz daha hızlı gidiyor gibi. Telefonun ısındığı doğru ama diğer denk telefonlardan daha fazla ısınmıyor, overheat olmadı bende henüz ama hissedilirliği daha fazla, sebebide yoğunluğu plastikten daha fazla olan arka cam yüzey. Plastik olsaydı (içindeki küçük hava kabarcıklarından dolayı yalıtım değeri daha yüksektir) bu kadar hissedilmezdi sanırım. Telefon hızlı, fiyat-kalite konusunda aynı seviyede olan diğer bütün cihazlardan açık ara daha iyi bence. Gidip s4 one vs. telefonlara 1600+ tl vermek mantıksız geliyor bana. 1200 liraya alabileceğiniz en iyi akıllı telefon diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
BalisticGel said:

arayüz, hiçbir zaman kullanmayacağın ve telefondan kaldıramadığın yazılımlar vs. samsung yazılım-donanım optimizasyonu konusunda çok kötü. telefonu rootlayıp custom rom kurarsanız anlayacaksınız.

Androidde kaldirilamayan program yok dostum, root edip herseyi kaldirabilirsin, hatta tamamen silebilirsin.Yerinde olsam htc one google surumunu alirdim bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

BalisticGel said:

arayüz, hiçbir zaman kullanmayacağın ve telefondan kaldıramadığın yazılımlar vs. samsung yazılım-donanım optimizasyonu konusunda çok kötü. telefonu rootlayıp custom rom kurarsanız anlayacaksınız.

Androidde kaldirilamayan program yok dostum, root edip herseyi kaldirabilirsin, hatta tamamen silebilirsin.Yerinde olsam htc one google surumunu alirdim bu arada
Bende aynı şeyi söyledim zaten. :S HTC One Google Play Edition Türkiyede satılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

BalisticGel said:

Iyi diyosun hos diyosun da, mekanist gibi sacma bir app'i kaldirmak icin telefon root'lama mecbur birakilmak zaten sacma olan. Yani bu olay end-user'in derdi olmamali hic bir zaman.

Ayni sey bazi google app'leri icin de gecerli.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...