Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Intent Guild Başlığı

Sequo

Öne çıkan mesajlar

bu işler böyle olmuyor, insanlar konuşa konuşa anlaşır dedik, sequoyah ile yüz yüze görüşüp, dertleşip ateşkes ilan ettik.

yoksa ben bunca zaman boş durur muydum :D

yine de beklemedeyim, en ufak ofsaytını görmiyim olgar, adobe premiere açık duruyo alt tab'da, malzemem de çok :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sertcocuk said:

bu işler böyle olmuyor, insanlar konuşa konuşa anlaşır dedik, sequoyah ile yüz yüze görüşüp, dertleşip ateşkes ilan ettik.

yine de beklemedeyim, en ufak ofsaytını görmiyim olgar, adobe premiere açık duruyo alt tab'da, malzemem de çok :D

Bıktım olm artık önceden zevkliydi sen yaparken akıl dolu trollemeler geliyordu ama senden sonra zeka yaşı baya düştü :) Uğraşmıyorum bende cevap vermiyorum yetkili arkadaşlara paslıyorum:D
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:
Bıktım olm artık önceden zevkliydi sen yaparken akıl dolu trollemeler geliyordu

haehaehhaeh....... Dostum oyle bi konuşuyosun ki sanki o zamaninda yapilan trollemeleri çok sakin ve entellektüel bir şekilde karşılamış da keyif almış gibi... Zevkliymiş... sinirden küplere binip telefon falan istemiştin yanlış hatırlamıyorsam. Şimdi akıl dolu mu oldu o trollemeler?

kim bilir kaç kişi uyardı gelme artık bu troll oltalarına dalga geciyorlar senle diye de cevap vermemeye basladın artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Ifartcritted said:

Sequo said:
Bıktım olm artık önceden zevkliydi sen yaparken akıl dolu trollemeler geliyordu

haehaehhaeh....... Dostum oyle bi konuşuyosun ki sanki o zamaninda yapilan trollemeleri çok sakin ve entellektüel bir şekilde karşılamış da keyif almış gibi... Zevkliymiş... sinirden küplere binip telefon falan istemiştin yanlış hatırlamıyorsam. Şimdi akıl dolu mu oldu o trollemeler?

kim bilir kaç kişi uyardı gelme artık bu troll oltalarına dalga geciyorlar senle diye de cevap vermemeye basladın artık.

Ben burakla hiç bir zaman o türden bir problem yaşamadım. Burakla reeldede buluştuk ve oradada bunu konuştuk.

Benim sinirlendiğim her zaman trolleyemeyip sinirlenmem için kişisel hakaret eden düşük IQ lu tiplemelerdir. Sizde bunları yaptınız ve silindi çoğu mesajlar.

Burağın yaptığı Parry videosu vardı mesela işte troll odur. Yok guild banktaki guildleri çalıyormuşum, yok parayla gold alıp boostlanıyormuşum tarzı ezikçe ve hakarete varan hayal ürünü iddialar atmak düşük IQ ve eziklikten öteye gidemez.

Evet önceden sinirleniyordum ama karşımdakinin akıl derecesini gördükten sonra sinirlenmemeye daha cool ve rahat takılmaya başladım.

Onuda geçtim reel hayatta ki varlığını sorgulayıp araştırdığımda kocaman bir hiç ve ezik olduğunu öğrendikten sonra da hepten vazgeçtim.

Akıl dolu trollemek ile laçka beyinsizce sataşmak arasındaki fark budur.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Yok guild banktaki guildleri çalıyormuşum, yok parayla gold alıp boostlanıyormuşum tarzı ezikçe ve hakarete varan hayal ürünü iddialar atmak düşük IQ ve eziklikten öteye gidemez.

Abi boostlanmanin neresi ezikce ve hakaret iceriyor?
Guild bankasinda goldlari da caliyosun demedik ki abi sen guild mastersin, hakkin ne de olsa.

bunlarin hayal urunlugu kurtlar vadisindeki karakterler gibi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Sertcocuk said:

Bıktım olm artık önceden zevkliydi sen yaparken akıl dolu trollemeler geliyordu ama senden sonra zeka yaşı baya düştü :) Uğraşmıyorum bende cevap vermiyorum yetkili arkadaşlara paslıyorum:D

bırak allahını seversen akıl doluymuş zevkliymiş, adama yavşak deyip banlanan sen degil miydin lol
Sosyal ağlarda paylaş

Ragefreakyo said:

Sequo said:

Sertcocuk said:

bırak allahını seversen akıl doluymuş zevkliymiş, adama yavşak deyip banlanan sen degil miydin lol

İşte akıl yoksunu ve adice trollemeye calışan bir örnek. Yukarıda bahsettiğim tüm vasıflara birebir uyan.

Sen boşuna yazma ne reel nede sanal ortamda karşıma alıpta iki çift bile laf edebileceğim ne kaliteye nede bilgiye sahip bir insan değilsin.

Son mesajımdır tekrardan temizlik talep edicem konuda herkese iyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş troll mroll yapmıyorum, sertçocuk sana laf etti de sende ona yukarıda belirttigim y ile başlayan, ortası vş olan ve k ile biten lafı dedin mi, dedin, neyin zekasından bilgisinden bahsediyorsun, Muhattab olmama isteğin tebessüm uyandırdı çünkü benim realmime gelip level 1 char ile gelip laf dalaşına girmeye çalışan, kendini rezil eden sen degil misin ki çarşaf çarşaf ss var elimde. Neden, çünkü senin göründügün gibi olmayıp olmadıgın gibi göründügünü bildigim, topaç gibi dönme dolap gibi sagın solun belli olmadıgı için aldım o ss'leri çarşaf çarşaf elimde. Burda forumlarda klip çevirmeye devam. Az kalıbının adamı ol da özünü görsün millet :)

Birine ekran kartı yollar bunu da temizletirsin np.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...