Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nasıl bi süper güç isterdiniz?

Saeros

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

ışınlanma olsaydı ve sadece istek üzerine çalışıyor olsaydı sanırım bi sürü yere pantolonsuz, pijama ile falan giderdim.. misal duşta düşünüyorum -özellikle kışın- abi şimdi soğuk yerine tropikal bi yerlerde olmak vardı

ZBAM!

pasifikte bi adada, plaj ortasında çıplak ve ıslak bi adam.

hiç hoş değil.

ışınlanma makine ile olmalı hep. süper güç olarak olmamalı kesinlikle.

COK YARATICILIKSIZSIN DASAA
aman, bağırdım. neyse

abi dustasın kıs hava soğuk, şimdi soğuk yerine tropikal bi yerlerde olmak vardı,

ZBAM! mayonun ıcıne ısınlanıcaksın

ZBAM! pasibikte bir adada, plaj ortasında şortlu tertemiz ve skesi bir adam.

Karsı konulucak gibi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

barbu said:

benim dediğim gibi bir super güçte kaçırsalar nolcak. istediğim şey oluyor. gene kaçardım. ölmezdim. vs vs

Bayıltıyolar abi :( kendine gelemiyosun kaç ay, benim kaynıma yaptılar ordan biliyorum.

ne gucu istiyosaniz yanina bayilmama gucunu de ekleyin sonunuz yumynin kayni gibi olmasin
Sosyal ağlarda paylaş

TeddyLop said:

hamsilipilav said:

görünmezlik veya zamanı durdurma en iyisi gibi. görünmezsin abi kafana göre gir heryere acaip güzel sapıklıklar yapılır. zamanı durdurma da şöyle güzel sabah kalk durdur zamanı 5 saat daha uyu sonra başlat zamanı uyan git işine

Süpergüçlerle adamın yapmak istediği tek şey sapıklık ve tembellik.

spider-man gibi melih gökçek'in peşine mi düşeyim
Sosyal ağlarda paylaş

Anlaşışmıştır ki

YARATICILIK GÜCÜ OLMAYAN SALAK Bİ ÖKÜZÜM
Cuce said:

dasaaa said:

ışınlanma olsaydı ve sadece istek üzerine çalışıyor olsaydı sanırım bi sürü yere pantolonsuz, pijama ile falan giderdim.. misal duşta düşünüyorum -özellikle kışın- abi şimdi soğuk yerine tropikal bi yerlerde olmak vardı

ZBAM!

pasifikte bi adada, plaj ortasında çıplak ve ıslak bi adam.

hiç hoş değil.

ışınlanma makine ile olmalı hep. süper güç olarak olmamalı kesinlikle.

COK YARATICILIKSIZSIN DASAA
aman, bağırdım. neyse

abi dustasın kıs hava soğuk, şimdi soğuk yerine tropikal bi yerlerde olmak vardı,

ZBAM! mayonun ıcıne ısınlanıcaksın

ZBAM! pasibikte bir adada, plaj ortasında şortlu tertemiz ve skesi bir adam.

Karsı konulucak gibi değil.

aquila said:

salak misiniz olm siz.

senko said:

dasaaa said:

benjani said:

zihin okuma

bu olar. bu güzel.
+
manipulation da olsa daha güzel olur

zihin okudukta sonra manipule edersin zaten.
okuz,insan yapamaz tabi. ama okuzlerinde super gucu olmaz.
filetosu olur.

Süper gücüm buymuş lan!

filetom güzel olur hem
Sosyal ağlarda paylaş

Mind control.

Ama sadece birisine "şunu yap" dediğinde iradesiz şekilde dediğini yapacağı şekilde değil, direkt olarak beyni overwrite edip hafızasını/düşüncelerini/isteklerini/iradesini filan değiştirme gücü.

(Bununla birlikte mind reading ve telepathy filan da paket halinde gelir heralde, gelmiyosa bile öncekinin yanında bunları da istiyorum.)

Ölümsüzlük filan da hoş olurdu ama sırf ölümsüzlük demek te bayağı muğlak aslında, kolunu bacağını kesip okyanusun dibine atsalar sonsuza kadar öyle yaşamak zorunda kalmak filan iğrenç olurdu mesela. O yüzden immortal anlamında ölümsüzlük kötü bence. Invulnerability anlamındaki ölümsüzlük süper olurdu tabi (o da yaşlılığa karşı korumaz gerçi, en ideali için hem immortal hem invulnerable olması lazım).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...