Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Attribute Dağılımı

syh

Öne çıkan mesajlar

oldukca enteresan bi dagilim yaratmislar attr icin. misal birini 12 yapmak icin 97 puan harcaniyor ki maksimumu zaten 200'lerde gezdigi icin resmen bi attr icin karakteri endekslemek gibi bisi.

assagida ufak bir tablosu var, lakin genede ben isin icinden cikamadim.

standart bir karakter icin(lvl20 konusuyoruz tabiki) sanirim soyle olabilir.

12 -97
9-48
7-28
7-28

igrenc bir sekilde boyle yapildiginda 201 ediyor toplami. ki en az 4 attr secondary skill'ini kullanmak istiyenler icin gerekli.

siz nasil dagilim yaptiniz yazarsaniz sevinirim. ben bulamadim bisi.

bu da tablosu
Rank: 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Cost: 0 1 2 3 4 5 6 7 9 11 13 16 20
Total: 0 1 3 6 10 15 21 28 37 48 61 77 97
[signature][hline]there is nothing in this world worth to believe in
Sosyal ağlarda paylaş

bence süper bir sistem yapmışlar, diablo2'cilerin ekipte olduğuna şaşmıyorum oyunun oynanışını gördükçe.. :)

esasen ben hayli saçmaladım att'ları dağıtırken, refund'lar yetseydi birşeye benzeyecekti ama şu haldekini vermemin bir faydası olacağını sanmıyorum.. :-p refund olayının bir yere kadar kullanıcının hatasını düzeltmesine izin vermesi süper bir olay..

bu arada gördüğüm kadarıyla sadece bir-iki att'a abanmak daha avantajlı değil mesela diablo 2'de strenght+vitality'e abanmak gibi, second profession'ın kullanım derecesine göre herkesin kendi hesaplaması gerek bence. w/mo sadece res kullanıyorsa prayer'ları esgeçebilir mesela sanırım strenght, tactics ve silah skilli için..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...