Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rocksmith

barbu

Öne çıkan mesajlar

oyun + kablo daha pahalıya geliyor sanırım. deneyen varsa direk aynı pakette olandan sipariş edicem. şarkı listesi biraz daha güzel olabilirmiş.

ama oyun sonuçta güzele de benziyor. alıcam sanırım ileride.

http://en.wikipedia.org/wiki/Rocksmith

şurda da şarkı listesi var bakmak isteyen olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

sıfırdan öğrenmek olmaz. öğrensen bile teorin olmadan mğrenmiş olursun. bazı şeyleri yanlış oturtursun belki filan. ama mesela pratik için iyi olabilir.

hani ne kadar düzgün çaldığını belki puanlama sayesinde görebilirsin filan. oyun sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

abd'den gelirken getirmiştim ps3 için taa geçen seneden takip ediyorduk

kardeşim gitarı düşürünce oyun gitarı duymamaya başladı, sorun gitarda mı kabloda mı anlayamadığımız için (gitar anfide gayet çalışıyor) yeni kablo sipariş ettik :/ bekliyoruz şimdi bi tadını çıkaramadık ama oyun güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun zaten gitarist olcam diyenler icin degil

tam benim kafadaki adamlar icin. Nedir bu, az buz biliyorsun gitar calmayi isten gelmissin eve takicaksin calacaksin, presetler hazir sound hazir modelleme tam calacagim sarkia gore. adam sana notalar gosteriyor, daha ne olsun.
sadece eglenmeye, zevk almaya yonelik yani.
Sosyal ağlarda paylaş

hic bilmeyen icin egitici degilmiymis yani ?

heves etmistim gitar var evde oyle kose susu olarak yillardir sununla baslarim diyordum. ses efektleri vs side var. tak cal ogren yavas yavas diye istemistim. akordu bile yaptiriyor gorunuyor.

biraz daha inceliyim bari. eglenerek ogretir diye ummustum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Get plugged in.

Rocksmith includes a unique 1/4""-to-USB cable - the first of its kind - and allows users to plug any real guitar or bass with a 1/4"" output jack directly into their Xbox 360, PS3 or PC. Developed exclusively for Rocksmith, this guitar converts the guitar's signal from analog to digital and allows it to be recognized by your console.

demis

ben aldim kabloyu
parmak uclarim su topladi ama oynamaktan :/
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
denedim biraz önce. gayet rahat kurulumu filan. oyun çok noob friendly. en kolay şekilde başlatıyor. iyileştikçe zorluğu arttırıyor. mesela bi yerlerde sıçmaya başladın gene düşürüyor filan. gelişmeni görebiliyorsun oyunda.

bunların dışında teknikleri video ile anlatıp, sana uygulatan bir bölümü daha var.

oyun baya başarılı açıkça. gitar proları için de güzel. artistik yaparlar puanlarıyla sdfs. onun dışında günlük egzersizleri için eğlence olur.

ama kendini geliştirmek isteyenlere yararlı bence. tabiki gidip doğru düzgün teorisiyle vs bir hocadan öğrenirken bunu ekstra partik amaçlı yapmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...