Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tsubasa & Benjamin

coaxem

Öne çıkan mesajlar

Aklıma geldi bu iki velet vardı kucuk golcu vb. adında yayınlandı ulkemizde de.Bi kaleci vardı hep sapkalı karizma karizma dolasıodu.Bi de Eric vardı hep sakattı falan filan hangisiydi ordaki 10 numara yaw?[hline]TektoniK Owner
///TektoniK UO'da Yenilikler Dunyası
http://www.tektonik.tk
Sosyal ağlarda paylaş

benjamin tsubasadan daha güzledi. magnum vuruşu falan böle vuruşlar wardı bianchi kardeşler falan böle şeyler wardı bi ara böle yıldız karması bi takım yapılmıştı.hepsinin özel vruşları wardı heh çok severdim[hline]
I know that I was born and I know that I’ll die.
The in between is mine. I am mine.

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

makabayaşi zaten aşmış bi varlık.. adam kırık bacakla direkten direğe uçuyo çıkarıyo takla atıyo düşüyo..
ama ikisi de süper çizgi filmlerdi.. olsa da izlesek derim ben yine :)
1 bölümde top bi kaleden ötekine gidiyodu zaten.. gerim gerim geriliyodun sen orda otururken.. sonra tam girecek eğer kalede aptal görünüşlü bi kaleci varsa tam parmağının ucundayken öyle bi falso alıyodu ki akıllara zarar.. eğer böyle süper-kahraman bi kaleciyse hiç olaya mahal vermeden 3 salto 5 parendeyle tutuyodu zaten.. çok güzeldi ya![hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]

Sosyal ağlarda paylaş

YAAA Şimdi hatırladım bende Tsubasanın Atari oyunu hala duruyo :D
Saha yine eğimliydi.. Çok güzeldi , Tüm özel vuruşlar vardı. Manga çizim, rpg , vs vs... Harikaydı yaaa.
Bu yaştan sonra nerden bulcam ben şimdi bu oyunu oynamak için televizyona takılan atari? :([hline]nebuchadnezzar, 04 Mayıs 2002 19:28 tarihinde demiş ki:
bana bir frp bug ı söyleyin

Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

Topun pide halini almasını saymıyorum tabi :)
bu arada kolunu kıvıran elemanın adı kojiro idi...

Benjaminde sezar diye geçiyo[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
---------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 03 May 2003 01:09 tarihinde demiş ki:
Birde ikizler vardı,kale direklerine çıkıp gol atıyorlardı,mame'de vardır belki bakayım bir.

Bianchi kardeşler di sanırım o.benjamindekinden bahsediyosan[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

heheheh. hastasıyım şu topcuların yawf. bi atak bi bölüm sürerdi. 20 dakkada gidemezledi kaleden kaleye eheheu :D

bi de siz bunun filmini izlediniz mi?
kopuk bişey. action soccer mıydı shaolin soccer mıydı ole bişeydi işte. bildiğimiz film. anime falan diil. kungfucu elemanlar var. topa kungfu yapıyolar :D ozel efektlerle yapmışlar bütün klişeleri. top eğiliyo bükülüyo ateşler çıkarıyo falan. :)[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

böyle gol yiyince millet şok falan olurdu böyle tek tek ŞİNK sesi ile beraber oyuncuların suratlarını gösterirdi ama bi klişe varki en son benjamin böyle deli sinirli dururdu :lol:[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
---------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StRencher, 03 May 2003 00:55 tarihinde demiş ki:
YAAA Şimdi hatırladım bende Tsubasanın Atari oyunu hala duruyo :D
Saha yine eğimliydi.. Çok güzeldi , Tüm özel vuruşlar vardı. Manga çizim, rpg , vs vs... Harikaydı yaaa.
Bu yaştan sonra nerden bulcam ben şimdi bu oyunu oynamak için televizyona takılan atari? :(

Satılıo 10 milyona falan heryerde goruom.
Oyun japoncaydı ama :))[hline]TektoniK Owner
///TektoniK UO'da Yenilikler Dunyası
http://www.tektonik.tk
Sosyal ağlarda paylaş

magnum vuruşu vardı, bir de kartal vuruşu mu ne vardı sarışın çocuğun. onlar mancınık kurar gibi gerine gerine vurmaya hazırlanırken bir kişi bile topu çalmaya çalışmazdı. hep bekledim o anı.. :)[hline]Police: You at the window! Drop your weapon and place your hands on top of your head!
Arnie: trrritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotitaritotita!!!
Police: That's a minigun!!!
Star dublajli Police: Lanet olsun ne biçim silah bu böyle??!!!
Sosyal ağlarda paylaş

fizik kurallarını eziş bücüş eden futbol dehaları :P[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

şey hatırlıyorum magnum vuruşunu atanın adını unututm ama işte o şutu önlemenin bi taktiğini bulmuştu kaleci amuda kalkıp ayağıyla vurduruyodu.

bide şey olurdu 2 kişi kafa atmaya uçarlar böle havada asılı kalırlardı kimin kafa vuracağı kader anı gibi beklenirdi[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...